Golden Rose Holographic Ojeler

LadyEvil

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2011
14.227
112
15 renkten oluşan Golden Rose Holographic Oje, kadınlara pırıltılı bir güzellik sunuyor. Tırnaklarınızın göz alıcı bir görünüme sahip olmasını istiyorsanız Golden Rose ile modaya uyum sağlayabilirsiniz.

Tırnaklarda gökkuşağının renkleriyle göz alıcı bir görünüm sağlayan Golden Rose Holographic Oje, onlarca rengi bir arada tırnaklarınıza taşıyor. Moda takipçileri tarafından da beklenen Golden Rose Holographic Oje, tek başına kullanılabileceği gibi, çeşitli oje renklerinin daha gösterişli hale gelebilmesi için de uygulanabiliyor.

Işıkta daha canlı, karanlıkta daha metalik renkler elde edebileceğiniz Golden Rose Holografik Oje ile son dönem oje modasına uyum sağlayabilirsiniz. Gri, pembe, bakır, mor, gülkurusu gibi sezon modası 15 renkten oluşan Golden Rose Holographic Oje Serisi, 2012 yılına damga vuran pırıltılarla güzelliğinizi tamamlıyor. Sedefli özelliğinin yanı sıra yanardöner parıltısıyla tırnaklarınız, güneşte farklı, geceleri bambaşka parlayacak.

HolograpicCrt.jpg

golden%20rose%20holographic%20color%20nail%20lacquer%201-500x500.JPG

Golden%20Rose%20Holo%20Bottles%202.jpg

1327306328_Golden_Rose_Holographic_Color_Oje_2.75_TL.jpg

Alıntıdır.

Son düzenleme:
geçen yaz ojelerin kralı alıx avıendi
bu sene kesınlıkle golden rose harika ojeler çıkarttı

benim çok bekledigim bir seriydi bu hatta daha kiokslara konmadan internetten satın aldım ama açıkçası bekledigim gibi çıkmadı :KK43:( şimdide öylece duruyorlar kenarda.
Sanırım Türkiye'de en iyi etki holo konusunda catherine arley.
Bulamıyanlar içinde burdan haber vereyim ben firma bi yapılanma içinde sanırım biraz daha sürecek sonra her yerde bulunacak bu ojeler :))Tabi gerçekligi konusunda net degilim firmayla görüştüm ve böyle bir cevap aldım

X