Göz Makyajı GoLden Rose 3D Fantastic Lash Mascara RESİMLİ YORUMLARIM

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

babyface27

makyajguncem.blogspot.com
Kayıtlı Üye
15 Mart 2010
1.588
2
100_2314.JPG

100_2316.JPG

Ürünün vaat ettikleri:
  • Geliştirilmiş yeni formülü ve son teknoloji ile üretilmiş özel tasarım esnek plastik fırçası ile kirpikleri tek tek tarayarak dipten uca %100'e varan, maksimum kıvrılma ve olağanüstü uzun, dolgun bir görünüm sağlar.
  • İçeriğindeki yoğun siyah micro-black pigmentler kirpiklerinize gün boyu daha siyah, uzun ve gür; mükemmel bir görünüm kazandırır.

Rimelin fiyatına göre performansı güzel.Kirpiklere verdiği dolgunluk,uzunluk tatmin edici.Kirpikleri sertleştirmiyor ama göz altına pul pul dökülme yapabiliyor ve de fazla sürülmesi halinde kirpikleri birbirine yapıştırabiliyor.O yüzden fazla sürmemekte fayda var.Bir de kullananlar çabuk kuruduğunu söylemişler,onu da ilerleyen günlerde görücez.

100_2324.JPG

Fırçası ince,esnek ve tüyleri plastik,kolayca uygulanıyor kirpiklere.
Fiyatı 10-15 TL arasında değişiyor.Çoğu kozmetilçide satılıyor zaten,kolayca bulabilirsiniz...

Son düzenleme:
ben kullanıyorum bu maskarayı oldukça memnunum kirpiklerim orta uzunlukta ama bu rimel sayesinde up uzun ve dolgun kirpiklerim oluyo herkese tavsiye ederim yani:KK52:

bende kullanıyorum memnunum... uzun gösteriyor kirpikleri.. bir kere sürüyorum sonra yaklaşık 1 dakika sonra ikinci katı sürüyorum gayet güzel duruyor :KK16:

bende kullanıyoruuum ne yalan söyleyim ilk aldığımda bakmadan almıştım fırçasına sonra bi baktım incecik fırça aha dedim para boşa gitti :KK9: ama kullanınca gerçekten çok beğendim tavsiye ederim yaniiiii :KK9:

X