Bebek Beslenmesi Golden goat sonrası evolvia

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

mad3

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2015
149
85
29
Kizlar 3 aylik oģlum var ve 2 aydır kilo alımi olmadıģı icin mamaya başlamıştık 2 aydir golden goat kullaniyordum çok gaz çıkariyordu ve kabızlık sorunu vardı bugün evolvia mamaya başladık ben 4 ölçek yani 120 ml veriyorum 4 saat tutuyor onu tabi anne sütüde alıyor bu evolviadan sonra gaz çıkarmadı acaba daha çok mu yaradı anlamadım diğerine alışmıştı şimdi değiştirdik diye bi sıkıntı çıkarmı acaba 3 aylık ve 5 kilo şuan 2 750 doğmuştu 2 500 e kadar düştü neyse çok karıştırdım evolvia kullanıpta memnun olmayan var mı ??

Biz anne sütü + golden goat kullanıyorduk
Kilo alımı iyiydi taki başka şikayetler sonucu özel mamaya geçtik (inek sütü alerjisi süpesi) ancak tadı iğrenç kızım ıcmiyor. Oysa biz mamamizdan çok memmunduk. Diğer mama içi bişi diyemeyecegim

Biz anne sütü + golden goat kullanıyorduk
Kilo alımı iyiydi taki başka şikayetler sonucu özel mamaya geçtik (inek sütü alerjisi süpesi) ancak tadı iğrenç kızım ıcmiyor. Oysa biz mamamizdan çok memmunduk. Diğer mama içi bişi diyemeyecegim
Özel mama hangisi ?

Bende anne sutu + aptamil kullaniyordum kabizlik problemi baslayinca golden goat mamaya gectim. Evet biraz gazi oluyor ama cikartiyor en azindan ve bizim kabizlik problemimizi çözdü..

Bende anne sutu + aptamil kullaniyordum kabizlik problemi baslayinca golden goat mamaya gectim. Evet biraz gazi oluyor ama cikartiyor en azindan ve bizim kabizlik problemimizi çözdü..
benimde ikizlerden birinde olmuştu bir ara ama conformil kullandım iyi geldi

Golden goat iyi gelince pek de dusunmedim ama su iki gundur kusmasi basladi beslendikten sonra 2-3 defa muhakkak kusuyor :KK43: noldu birden bire anlamadim :KK43:

X