Golden Beach Family Suit

MasterTur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2009
1.660
0

Golden Beach Family Suit

Didim İmbat Koyunda, Denize 50 mt., Özel plaj, Altınkum'a 8 km mesafededir. Didim merkeze 2,5 km, Milas havaalanına 75 km mesafededir.

Otel Kategorisi: 4 yıldızlı (Tur On9 Değerlendirmesidir).

Tesiste; 2 adet açık yüzme havuzu, 2 adet çocuk havuzu, Oyun odası, Otopark, Çocuk oyun alanı, Masa tenisi, Bilardo, Plaj voleybolu, Soft animasyon, Restaurant, Lobby bar, Havuz bar ,sizlerin keyifli bir tatil geçirmenizin arzusuyla hazırlanmıştır.

Tesiste;
Herşey Dahil(10.00-23.00), Sabah kahvaltısı(08.00-10.00), Öğle yemeği(13.00-14.30), Akşam yemeği(19.00-21.00), Snack ikramlar(17.00-18.00), Çay saati(17.00-18.00), Saat 10.00-23.00 saatleri arası alkollü ve alkolsüz içecekeler ücretsizdir.

Tesise Otobüs İle Ulaşım Hizmeti vardır.

En ekonomik fiyatlarla, 2010 Erken Rezervasyon Fırsatları Devam Ediyor..!
Fiyat Listesi için tıklayınız.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon Tatil Hattı: 0216 550 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

bu otelin telefon numarası bile yok nette güvenemiyorum ben

eveet sonunda gittim golden beach e gideceklere faydam olur diye yazıyım dedim.iskeleden girdim denize ve denizini çoook beğendim.iskeleye biraz yürümek gerekiyor ama ailece yürümeyi çok sevdiğimiz için bölgede havada esintili olduğundan bu durum bizim için hiç sorun olmadı.yemekler güzeldi özellikle aşçı fatih beyin pişirdiği bamyaya bayıldım.oğlumun bir insanın en sevdiği yemek bamya olabilir mi???? soruları eşleğinde iki tabak bamya yedim.ben tesisi de denizi de beğendim.havuza hiç girmedim.içeceklere gelince fena değildi.çay lipton du soda sırma nın 1 lt pet sodasıydı gazoz çamlıca cola ve fanta lee diye bi marka.alkol almadım onun için bilmiyorum.kaldığınız yerde mini buzdolabı var ben ayrıca onu da sevdiğim içeceklerle doldurdum.kocaman bir villa sizin üç banyo olunca banyo sırası beklemiyorsunuz.eğer sorarsanız sırf deniz için yeniden giderim.

X