golden beach family suit hakkında bilgi acill!!

kardelen_58

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2009
28
0
merhabalar biz haziran ayı için yasmin family suit için rezervasyon yaptırmıştık ama otel o tarihte tam olarak hizmete açılmadıgı için turon 9 turizm şirketi tarafından golden beach otele yönlendirildik herhangi bir bilgim olmadıgı için, otel hakkında endişelendim tatilimin zehir olmasını istemiyorum beni bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim.şimdiden tşklr:Saruboceq:

Merhabalar bizde tatil için temmuzun son haftası Didim düşünüyoruz.Bu tesisle ilgili olumlu yada olumsuz hiç yorum bulamadım netde bilgisi olan varsa ya da Didim de güzel bir tesis önerisine ihtiyacımız var

günnlerce süren uğraştan sonra nihayet tatilimizi yapabildik golden beach family suitte. ben master tatilden rezarvasyon yaptırmıştım. rezarvasyonların iptalini tesadifen kadınlar kulübünde gördüm ve aradım.doğruladılar yoksa haberim bile olmayacaktı.ve golden beach family suitte yönlendirdiler. turon 9 en azından özür dileme nezaketini göstermiş.master tatildeki görevlileri aradığımda onlara bir türlü ulaşamadım her gün en az 5 kere telefon ettim fakat ya yok diyorlar ya meşgul diyorlar . en son gün yola çıkacağım ama gideceğim yerin adresini bilmiyorum insafa mı geldiler öğleden sonra gönderdiler giriş kağıdımızı. yani anlayacağınız bir haftamız zehir oldu. bir daha kendi sitesi veya telefon numarası olmayan bir otetli asla tercih etmem. bu bana bir ders oldu. biz otobüsle gittik. otogardan taksiyle gittik 25-30 lira arası tutuyor. aslında servisi de varmış . kişi başı 2 buçuk lira ancak resepsiiyondakiler aradığım zaman zahmet edip söylemedi. dönüşte servisle dindük. gittiğimiz zaman biraz hayalkırıklığı yaşadık. resepsion dedikleri bir oda .yemek salonu yok bahçede yiyorsunuz yemekleri. üç ana öğün var sadece . bir de akşam üzeri gözleme veriyorlar o da kalmadan yetişebilirseniz. her gün tartışmalar yaşanıyor. 5 gün boyunca ne bir tatlı ne bir pasta ne bir börek yedik. yemeklerin arkasından karpuz kiraz ve kayısı veriyorlar. yemekleri fena değil ev yemeği gibi ama çeşit az. kültablası bulmak da imkansız gibi bişeydi.ayrıca çalışanların ayrı bir kıyafeti yok acaba otel sahibinin onlara tek tip kıyafet alacak parası yok muydu? bi süre sonra anlıyorsunuz onların görevli olduğunu. odaları güzeldi triplex şeklide geniş ve ferahtı rahat ettik. güzel döşenmiş. 3 banyosu var ve jakuzi var ama hergün çarşaf havlu falan değiştirilmiyordu. havuz çok 2 tane ama çok küçük. otelin akuası inşaat halinde yakında bitecek gibi görünüyor hala yapıyorlar. bir günlük akua hakkınız var başka yere akuaya götürüyorlar tabi haberiniz olursa. girişte bize bilgi veren olmadığı için yan masadakilerden son gün duyduk ve faydalanamadık servisleri var onlar hakkındada bilgi vermiyorlar girişte birkaç yere yazı asmışlar ama bikaç gün sonra görüyosunuz.
denizine gelince ayak bileğinizi geçmiyor. ancak en az 3 yüz metre gittikten sonra dizinize belki geliyor orayada her defasında gitmeye üşeniyorsunuz. çocukalr için iyi aslında tercih sebebi olabilir. plajda duş yok bu sıkıntı yaratıyor.çöp oluyor çoğunlukla çüünkü görevli yok

olumlu tarafına gelince çalışanları tabiki orası onlarla çekilir oluyor. hepsi hizmet etmek için adeta yarışıyorlar bütün bu olumsuzluklara rağmen onlar sayesinde eğklendik bile diyebilirim. harika insanlar hepsine burdan sevgilerimi yolluyorum gitmeyi düşünenlerin bilgilerine ....

X