Gökçeada ve bozcaada

pinkgirl8888

30.06.2012
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2011
520
1
Kızlar gökçeada ya da bozcaadada balayı yapan var mı varsa hangi otelleri önerirsiniz lütfen yardım edin...:KK16::KK16:

Bozcaadayı bilemiyorum ama gökçeada da erkek arkadaşım asker balayı için pek uygun biyer değil diye düşünüyorum.

Kızlar gökçeada ya da bozcaadada balayı yapan var mı varsa hangi otelleri önerirsiniz lütfen yardım edin...:KK16::KK16:

Canım biz büyükadaya gidicez nasipse. Ben hayran kaldım resimlerinden büyükadaya. Tam istediğim gibi. Sana bi kaç tane de foto koyabilirim fikir için.

$buyukada-1.jpg $buyukada-7.jpg $buyukada-16.jpg $buyukada-28.jpg $buyukada-32.jpg $fotom.asp.jpg

ne zaman gidiceksiniz?yaz ortasıysa düşünülebilir...ama yazbaşı falansa biraz daha düşün derim..oldukça rüzgarlıdır çünkü...

canım Bozcaada'da Thenedos otel vardı biz orda kalmıştık güzeldi yani fena değildi. Ayrıca son gece de Zafer Motel diye biryerde kaldık ama sivrisinek vardı çok öyle hatırlıyorum belki simdi güzel olmuştur. Ben liseyi bitirdiğim yıl gitmiştim 2004'te ama Bozcaada'yı çoooook beğendim rüzgar gülleri var kocaman kocaman, çarşısı ufak lokantaları,denizi...herşeyiyle çok güzeldi Bozcaada.

X