Göğüsümdeki (göğüs ucunun etrafındaki) sivilceye benzer şeyler

mrsperfection

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2014
132
61
Kardeşlerim, Ablalarim, Annelerim..
Öncelikle 21 yaşındayım, benim ki pek dert sayilmaz daha cok merak ve umarim düsündügüm gibi birşey yoktur.
Başlıkta da belirttigim gibi göğüs ucumun etrafinda sivilceye BENZER seyler var yani tam olarak sivilce gibide durmuyor aslinda nasil tarif edecegimi bilemedim ama genelde herkeste vardir umarim anlamissinizdir neyi kastettigimi..
aslinda onlarla bir problemim yok ama hani hafif siktirinca içinden beyaz birsey çıkıyor yağ gibi, yağdır belkide.
Azcik bisey cikiyor nadiren aziginliginda yani cogundan bir sey çıkmıyor.
ama sag gögsümde birtanesinden ne zaman sıktırsam o beyaz seyden cikiyor yani bi sonu gelmiyor. Senelerdir böyle. digerlerine bakarak da kendiside biraz daha beyaz gibi yani icinde o beyaz seyden cikcagi belli..
Ellemiyorum onu çünkü o beyaz seyin cikmasini istemiyorum belkide iyi degildir çıkması..
İşte sizlere sormak istedigim; normal bir şey mi bu?

Bir doktora gidin
meme ultrasonu isteyebilir
genelde herkeste vardır demişsiniz ama ben hiç duymadım

Bir doktora gidin
meme ultrasonu isteyebilir
genelde herkeste vardır demişsiniz ama ben hiç duymadım

Teşekkür ederim cevabınız için.
aslında birkac hafta önce kadın doktoruna gittim basla sebepten dolayi, hemde rica ettim doktora göğüsümü kontrol edebilirmisiniz diye (evde kendimiz kontrol etmeliyiz ya kanswre karsi) hemde öğrenmiş olurum dedim.
Doktor göğüslerimi inceledi baya yani dokundu o kontrolü yapti ama o seyleride görmüştür lakin bir şey söylemedi onlar hakkinda anormal bir durum olsa söylemezmiydi :26:
bende nedense onlari sormayi unuttum ya :44:

Yaşın küçükmüş ya orayı atlamışım
bişey yoktur sanırım ama sen sıkma
genel cerraha gösterebilirsin aklına takılıyorsa

Yaşın küçükmüş ya orayı atlamışım
bişey yoktur sanırım ama sen sıkma
genel cerraha gösterebilirsin aklına takılıyorsa

Tekrar teşekkür ederim.
Daha da aklıma takılırsa yine kadın doktoruna gideceğim ama umarım burda benzer durumu yaşamış onlanlar vardır ve o şeyler neyin nesidir bilen vardir beni aydinlatirlar da rahatlarim :)

O durum bendede var yıllardır ne zaman sıksam beyaz birşey çıkar . Bilen birisi varsa bende öğrenmiş olurum.

Meme dokusu yaglidir.o sikinca cikiyor
dediginiz seyler muhtemelen gozeneklerdeki biriken yag.bende de var.ikinci cocugumu emziriyorum.gozeneklerim kabarciklarim dolu.sivilce degil kabatri.
Korkulacak birsey yok.sikip sikip durma yara olur enfeksiyon kaparsin.hassas dokudur meme.fazla kurcalamamak gerek.

Teşekkür ederim içimi rahatlattiniz.
Bende onlari sıktırmaktan korkuyorum 5 senedir varlar toplasan 10 kere sıktırmışımdır ama yine narince, son dönemler zaten paranoya yaptim acaba sıktırınca o yağ çıkınca o meme ucunun oralar tuhaflasirmi diye
ama bundan sonra hiç ellemem artık, merakti sadece acaba ne diye ama meragimi giderdiniz

Sizede teşekkür ediyorum sizin cevabinizlada rahatladim..
Ozaman hiç ellemiyorum daha, çünkü ne yapilsada onlar orda kalicak veya tekrar dolacak içi? Uğraşmama gerek yok yani değil mi

bedenle çok oynamamak lazım canım zaten..olaki oynaya oynaya nasırlaştırıp şişirtebilirsin bu sefer daha çok korkarsın...takılma bende bazen takılırım bedenime sorarım çevreme sizde de var mı diye

Tamam artık öğrendim kötü birsey degilmis ve zaten sıkıntı yaratmiyor bana öylece duruyolar
Genelde ellemiyorum ama artik hic öyle ellemem.. duşta güzelce keseliyorum bitti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…