göğüste beyaz kabarcık

berenimo

Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2012
15
0
merhaba arkadaşlar göğsümde beyaz bir kabarcık oluştu sizce sebebi nedir? bilen warsa yardımcı olun lütfen!!!

teşekkür ederim. cevabın için ama regl olmama daha bi kaç gün var regl olmadan önceki şikayetlerim aynı şekilde göğüste hassasiyet ve şişlik kasıklarda ağrı ve heran regl olacakmışım hissi bunlar normalmi cvp yazarmmısınız lütfennnnnn....

bu ayda korunmadım ve yumurtlama günlerimi takip ettim sol kasıgım özellikle çok ağrıyor.lütfen cvp yazın arkadaşlarr. çok merak ediyorum

normail bence benimde adete 10 gun falan vardi bu belirtileri bende yasadim kan tahlili yaptim negatif cikti ama ben hamile olduguma emindim bekledim biraz adetim gecti tekrr evde test yaptim pozitif cikti dun yine kan verdim 4 haftalik hamileymisim canim insallh sende hamilesin

hayırlı olsun canım çok sevindim umarım sağlıkla kucağına alırsın inş.darısıda başıma çokta ümitlenmek istemiyorum ama içimdede pozitif bir his var:))

hayırlı olsun canım çok sevindim umarım sağlıkla kucağına alırsın inş.darısıda başıma çokta ümitlenmek istemiyorum ama içimdede pozitif bir his var:))

amin insallah rabbim sanada verir insallah biliyorum beklemek cok zor ama adetin gecmeden test yapma biraz bekle canim

inşallah canım nerde varsa tüm isteyenlere versin yapmayı düşünmüyorum 6-7 gün geçsin bakalım:)

ne olur yardımcı olun sizlerin yorumlarını bekliyorum ilkez böyle yaşıyorum ve bilemiyorum nasıl olur nasıl hissederim bildiklerinizi yazarsanız çok memnun olurum sevgiler... hepinizee...

selamm arkdslr benim gogsumun etrafinda putur putur beyaz tomurcuklar var neden anlamadim.Ve adet oldum bitti bi kac gun sonra goguslerim tekrar adet olcakmisim gibi hasaslasti.?

X