Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüslerin sarkmasını engellemek için;

1BukeT

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2006
1.453
28
1.Meşe ağacının kırılmış kabuklarını demleyin. Ve bununla göğüs banyosu, kompres ve masaj yapın.

2.Serpolet (bir tür yabani kekik) ve biberiyenin çiçek ve yapraklarını demleyin, göğüs banyosu, kompres ve masaj yapın.

Sarkma eğilimi gösteren göğüsleri yeniden sıkıştırmak ve sertleştirmek için:

1.Kabuklarıyla beraber ince rendelenmiş ham elma lapasını göğüslerinize sürün, en az 30 dakika bekleyin.

2.Kasıkotu bitkisinin tümünü, bir fincana iki tutam olacak şekilde, demleyin. Günde bir fincan için.

3.Yarım tutam kırlangıç otunun taze yaprak ve çiçekleri, bir tutam lavanta çiçeği, bir tutam ısırgan otu taze yaprağı, iki baş papatya. Bu bitkilerin hepsini 1 lt suda demleyin ve bir gece dinlenmeye bırakın. Elde ettiğiniz sıvıyla göğüslerinize kompres ve masaj yapın.

Göğüs çatlakları

1.Karakafes otu taze yaprağı lapası

2.Koyun gözü(ak papatya)yaprak ve çiçeği lapası

3.Akhuş ağacı tomurcuklarının kaynatılmasıyla elde edilecek suyla yapılacak kompresler ( bir fincana dört tutam)

4.Civanperçemi taze özsuyuyla kompresler

5.Civanperçemi yaprak ve çiçeği ve küçük papatya (köpek papatyası) çiçeği demlemesinden elde edilen suyla kompres ( bir litre su için her ikisinden de ikişer tutam, ayrıca bu demlemeden günde iki fincan içilmelidir)

Daha Dik Göğüsler İçin
Uzmanlara göre, ameliyat olmadan da kesinlikle dümdüz bir karna ve harika göğüslere sahip olmak artık mümkün.

Her kadın diri ve güzel göğüslere sahip olmak ister. Uyku şekli, göğüslerin formunu yıllar içinde değiştirir. İp atlama ve koşma göğüslerin sarkmasına neden olur. Doğal ürünler ve düzgün beslenmeyle diri ve biçimli göğüslere sahip olabilirsiniz. Eczanelerde reçetesiz olarak satılan göğüs büyütücü bitkisel tabletlerin içinde şevket otu, karahindi bağı, melek otu, beş parmak otu gibi bitkiler bulunuyor. Bilimadamları, bu otların yenerek tüketilmesinin de olumlu sonuç verebileceğini söylüyor.

Uzmanlar, daha diri göğüslere sahip olmak isteyenlerin tüketmeleri gereken besinleri ise şöyle sıralıyor: "Sarımsak ve fesleğen gibi lezzet vericiler; soya gibi kuru baklagiller; buğday ve pirinç gibi tahıllar; bezelye, havuç ve patates gibi sebzeler; hurma, nar, vişne ve elma gibi meyveler. İçecek olarak kahve."

İşte neştersiz güzelliğin sırları: Günde 2 kere, öğünler arasında 1 bardak ananas suyu için. Ananasın içerdiği maddeler dokuları gerginleştirir. Sabahları kahvaltıdan önce bir çorba kaşığı bitkisel yağ, hücreleri zararlı maddelerden ve serbest radikallerden korur, sizi gençleştirir. Ayrıca her gün düzenli olarak yapılan soğuk duş ya da buz masajı bağ dokusunu güçlendirir. Göğüslerin kesinlikle formda kalmasını sağlar. Soyulmuş elma ise dekolteye tat katar. Meyve asitleri ve C vitamini kolajen üretimini harekete geçirir ve küçük kirleri temizler. Elmayı dilimleyin, dekoltenize yerleştirin. 20 dakika bekletin, soğuk suyla durulayın. Masaj, bağ dokusunu güçlendirir. Ellerinize aromatik vücut yağı sürün. Sağ elinizle sol göğsünüzü, sol elinizle de diğer göğsünüzü ovarak masaj yapın. Ayrıca, duruş çok etkilidir. Sahip olduklarınızı göstermekten kaçınmayın. Karın içeri, göğüs dışarı kuralına uyun. Omuzlarınızın vücudunuza göre orantılı olmasını istiyorsanız, her gün 1 kase yoğurt yiyin.

:1yes2: BOŞVER SEN ONLARI..

Buraya bir gündür üyeyim,burda ögrendiklerimi yapmaya kalkarsam vay benim halime.patates ye,yogurt ye,kara üzüm cekirdegi,ananas suyu ic,soguk su yap...haplardan al...(ama burda yok bulamadim valla bir tane,gögüs büyüten hap diyorum saskin saskin suiratima bakiyorlar)

Haplara,kimyasallara ben de karşıyım.Ama yukarıda yazılnları neren bulacağım ben yaaa...Şööyle daha pratik,el altında bulunan bir tarifin var mı baccuuumm!!!Bu arada,paylaşımın için teşekkürler...

merhaba arkadaşlar ben ham elma lapasını denicemde acaba sadece bunu yapsam yeterli olurmu yoksa ordaki yazan maddelerin hepsinimi yapmam lazım cvp verirseniz sevinirim şimdiden tşkler:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…