göğüslerimiz ne zaman küçülecek?

firildakmerdane

Nirvana
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2008
151
6
arkadaşlar doğumdan sonra kocam göğüslerim oldu..duyduğuma göre süt belli bir zaman sonra otomatik olarak bebek emdiğinde gelecek ve süt göğüslerimizi şişirmeyecek..bu ne zaman olacak acaba?çok sıkıldım kocaman göğüslerimden

ben memnunum hallerinden , bi fikrim yok ne zmaan inecekleri konusunda ama herhalde emzirmeyi kesince inerler

bende aynı durumdan muzdaripim kıyafetlerimin göğüs kısmı zor oluyo sinir oluyorum ama emme süreci bitene kadar bu böle olcak heralde napalım bebişler için katlancaz

canım, kısa bir süre sonra küçülmeye başlar. bebeğin sütü bıraktığında da eskisi gibi olmasa da eskiye yakın bir hale dönüyorlar. tabiki biraz deforme bir şekilde.kaydirigubbakcemile3

bende şikayetçiyimyaa.ne giysem önden fırlıyorlar.ayrıca nasıl sütyen kullanıyorsunuz arkadaşlar.süngerli olsa dahada büyütüyor.olmasa sanki sarkıyoımuş gibi.burda bikaç yere sordum özel bişi yok dediler.siz napıyorsunuz.

canım ben komun hem toparlayıcı hemde emzirme sütyenini kullanıyorum..sütyenden memnunum..

ben cok memnunum böyle daha güzel oldular.. :)

toparlayici emzirme südyeni kullaniyorum ben hicte sarkik durmuyorlar.

ben cok memnunum böyle daha güzel oldular.. :)

toparlayici emzirme südyeni kullaniyorum ben hicte sarkik durmuyorlar.

bence senin göğüslerin emzirmeden önce küçüktü..emzirince büyüdü tam oldu yerimseniben
ama bizimki öyle değilki hayatım..büyüktü dahada büyüdükaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…