Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüslerimiz küçük olabilir ama gülmek bizim de hakkımız!:)

Güldürdün beni ya akşam akşam ben takmıyorum artık eskisi gibi valla :)

Son düzenleme:

Kızlar sevindim yüzünüzü biraz da olsa güldürdüğüme:)) Bizim de günü birlik denize gitme ihtimalimiz vardı hem güzel olacak diye seviniyordum bir yandan da ne olur olmasın diye dua ediyordum. gitmedik çok şükür:)) geçenlerde 70 beden desteksiz bir sütyen aldım artık onu giyip çıkıyorum. gayet kendileri gibi gözüküyorlar, 1 avuç. artık yalan yok anlamıştır büyük olmadığını ona göre kararını versin artık lafla yürümez yani.D şaka şaka tabiki şaka yapıyorum. canım o benim. görseler şuraya yazdıklarımızı birde... :))

aslında bende desteksiz tam oldukları gibi almak istiyorum ama 2 neden beni engelliyo 1, destek göğüslerin sarkmasını engeller diye biliyorum , 2, bi an da noldu bunlar yarıya indi diyecek diye çekiniyorum

Son düzenleme:

yazık olan bitenden bihaberler :) ya ben de istiyorum aslında desteksiz ama bildiğin düz tatlım ya yani giysem içi hepten boş kalıcak sıkıldım artık o dolgulardan hele de tellerinden... Gerçekten benim de en çok istediğim şey öle renkli farklı sütyenler almak ama ne mümkün + bide daha pahalı oluyo maalesef almam gerekenler ayy üzüldüm yine bak kendime yazık bana yaa

Kızlar Rezene Çayına başlamayı Düşünüyorum Başlıcamda Peki Paket Alırsam Marketten Yani Fark Eder Mi ?

kızlar rezenenin büyütüyormuş günde 2 3 bardak için :) benimde 3 aylık birlikte olduğum iri var. tabi daha yeniyiz o yüzden ben hiçbişey diyemiyorum. ahh bi bilse ne kadar takıntılı olduğumu :) :). hem kendim için istiyorum yeter artık dişi hissetmek istiyorum kendmi :) hem arkadaşlarımın dalga geçmesinden kurtulmak istiyorum hem de acaba evlenince tepkisinden çekiniyorum. herhalde ilk zamanlar göremez çekil utanıyorum bahanesiyle saklarm :)))))))) tabi sonrası ..(

Ya bence de aslında sevgililerimiz dert etmiyorlar, onlar bizi olduğumuz gibi seviyorlar.
Dert eden bizleriz :)
Dişiliğimizi ön plana çıkarmak istiyoruz, napalım yani :/
Kadınlığın her türlü ceremesini çekiyoruz ama bizim küçük göğsümüz diğerlerininki ise büyük :/
Adalet mi bu şimdi :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…