Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüslerimiz küçük olabilir ama gülmek bizim de hakkımız!:)

yesil8

Nirvana
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2009
126
1
Arkadaşlar az önce arkadaşımızın yazdığı bir hikayeyi okuduktan sonra sizinle başıma gelen komik bir şeyi paylaşmak istedim:) öncelikle bir kaç şeyden bahsetmeliyim.
Ben 22 yaşında, 163 cm boylarında 52 kilo civarlarında, normal kız standartlarında taş gibi olabilecek bir kızım ancak küçük göğüs, çöp gibi kol, kopacak bir bel, dolgun bir kalça, kalı bacaklar ile malesef o taş kız olayına uyamıyorum. Ancak giyimimde bu kusurlarımı kapatıyorum ve kimse anlamıyor bu uyumsuzluğu.
Erkek arkadaşımla 1 buçuk senedir birlikteyiz ancak çok düzgün bir ilişkimiz var. çok iyi anlaşıyoruz. o benim dostum aynı zamanda. Asla zamane ilişkilerine uyum sağlayan bir çift olmadık. Bu yüzden benim kusurlarımın pek farkında değil:) sadece ben çok dile getiriyorum ay kolumun tüyü çıkmış ay bacağım kalın ay popom şişti falan:)Ancak göğüslerimin küçük olması ile alakalı tek laf edilmedi!!!!:)))
Her neyse olaya giriyorum. Geçen hafta final zamanı zorlanmasın diye ona yemek yapmaya gittim. üstüme yemek kokusu sinmesin diye tişörtümü değiştirmiştim. Sonra yemekler yapıldı, dama tavla falan oynandı benim evime dönme saatim geldiii.arkasını dönmesini emrederek üstümü değiştirdim. tam kafamı çevirdim tişörtü belimden indirecektim ki birden ağzımdan tamaam dön lafı çıktı ama tişört belimde kaldı. o döndü. içimde çıtçıtlı vardı öylece kaldı. nolduu dedim. senin o belin ne ! dedi:KK70: 1 buçuk yıldır bu kadar ince olacağını düşünmemiştim dedi.
Olaya giriyorum asıl muhabbet bu" o zaman senin ölçülerini sayıyorum. 90-60-90 değil deee, 90- eksi 10-880" belimi olduğundan küçük hatta eksilerde kalçamı 880 lerde düşünün :KK70: öyle abarttık ama ben göğsüme 90 demesine koptum evet 90 kesinlikle 90 dedim:KK70: nee değil mi dedi:KK70: Allah'ım desteklilerle gördüğü gibi sanıyor yavrucak, evlenince asıl şoku görecek haberi yok:)))

Arkadaşlar az önce arkadaşımızın yazdığı bir hikayeyi okuduktan sonra sizinle başıma gelen komik bir şeyi paylaşmak istedim:) öncelikle bir kaç şeyden bahsetmeliyim.
Ben 22 yaşında, 163 cm boylarında 52 kilo civarlarında, normal kız standartlarında taş gibi olabilecek bir kızım ancak küçük göğüs, çöp gibi kol, kopacak bir bel, dolgun bir kalça, kalı bacaklar ile malesef o taş kız olayına uyamıyorum. Ancak giyimimde bu kusurlarımı kapatıyorum ve kimse anlamıyor bu uyumsuzluğu.
Erkek arkadaşımla 1 buçuk senedir birlikteyiz ancak çok düzgün bir ilişkimiz var. çok iyi anlaşıyoruz. o benim dostum aynı zamanda. Asla zamane ilişkilerine uyum sağlayan bir çift olmadık. Bu yüzden benim kusurlarımın pek farkında değil:) sadece ben çok dile getiriyorum ay kolumun tüyü çıkmış ay bacağım kalın ay popom şişti falan:)Ancak göğüslerimin küçük olması ile alakalı tek laf edilmedi!!!!:)))
Her neyse olaya giriyorum. Geçen hafta final zamanı zorlanmasın diye ona yemek yapmaya gittim. üstüme yemek kokusu sinmesin diye tişörtümü değiştirmiştim. Sonra yemekler yapıldı, dama tavla falan oynandı benim evime dönme saatim geldiii.arkasını dönmesini emrederek üstümü değiştirdim. tam kafamı çevirdim tişörtü belimden indirecektim ki birden ağzımdan tamaam dön lafı çıktı ama tişört belimde kaldı. o döndü. içimde çıtçıtlı vardı öylece kaldı. nolduu dedim. senin o belin ne ! dedi:KK70: 1 buçuk yıldır bu kadar ince olacağını düşünmemiştim dedi.
Olaya giriyorum asıl muhabbet bu" o zaman senin ölçülerini sayıyorum. 90-60-90 değil deee, 90- eksi 10-880" belimi olduğundan küçük hatta eksilerde kalçamı 880 lerde düşünün :KK70: öyle abarttık ama ben göğsüme 90 demesine koptum evet 90 kesinlikle 90 dedim:KK70: nee değil mi dedi:KK70: Allah'ım desteklilerle gördüğü gibi sanıyor yavrucak, evlenince asıl şoku görecek haberi yok:)))

:)))sen kendine güvendiğin sürece kendinle barışık oldugun sürece erkekler kusurlarını görmezler...ben 2 senelik ewliyim kalça ve göğüslerimde catlaklar var ben söylemeden önce kocam farketmemişti:)

Bırak evlenince şok geçirin şimdiden küçük dersen gözü büyüklere kayar felan aman! :KK1:

canm valla okudum ben de güldüm ama benm durmum da aynı malesef..:) eylülde evleniyorum ben göğüslerim küçük yaa dedikçe ben böyle seviyorum onları diyor nişanlım ama merak ediyorum o gece tepkisi nasıl olacak..:):106:

Evet bende merak ediyorum:) bunlar küçük deyince ne düşünüyorlar bilmiyorum daha benim kendi avucumu doldurmuyor:) Gerçi ben daha ona söylemedim küçük olduğunu :) aslında hem takıyorum hem takmıyorum . Bugün 26 yaşındaki erkek kuzenim o kadar kilo alıyorsun aşağının maşallahı var tam oturmuş da kızım biraz da göğüslerine gitsin dedi. ayol ne bu üstüme geliyorlar bu ara:)) çok utandım gitmiyo dedim senin silikon paranı ben vercem dedi :KK70: ayy yaaa:KK70::KK70::KK70:

canm valla okudum ben de güldüm ama benm durmum da aynı malesef..:) eylülde evleniyorum ben göğüslerim küçük yaa dedikçe ben böyle seviyorum onları diyor nişanlım ama merak ediyorum o gece tepkisi nasıl olacak..:):106:

:)))alemsiniz valla:)))erkekler güzellikten çok şefkatli yaklaşım ararlar kızlar....benim göğüslerimde bok küçük değil ama büyükte değil...ben seni böyle tanıdım böyle sewdim diyo:))ayrıca küçük göğüslü kadınlar sexi olmayacak diye biseyde yok.

dimi canım aaa hem her şey fizik değil ki, saygılı iyi insanlarız sonuçta.. Taş gibi olup hayatlarını zindan edenlerde var onlardan da olabilirdik? gerçi süper fiziğe sahip olup mutlu mesut olanda var. amaan her neyseee:))

Evet bende merak ediyorum:) bunlar küçük deyince ne düşünüyorlar bilmiyorum daha benim kendi avucumu doldurmuyor:) Gerçi ben daha ona söylemedim küçük olduğunu :) aslında hem takıyorum hem takmıyorum . Bugün 26 yaşındaki erkek kuzenim o kadar kilo alıyorsun aşağının maşallahı var tam oturmuş da kızım biraz da göğüslerine gitsin dedi. ayol ne bu üstüme geliyorlar bu ara:)) çok utandım gitmiyo dedim senin silikon paranı ben vercem dedi :KK70: ayy yaaa:KK70::KK70::KK70:

ya evet bi sitede okudum küçük göğüs problemmi diye soruyolardıda erkeklerde yok değil avcumu doldursun yeter diyolar, e zaten problem benim avcumu doldurmaması erkeğnkini nasıl doldurcak:KK17:

Benim göğüslerim de 85 memnundum gayet...

Şu an hamileyim 90 oldu maalesef.İnanın bende 75-80 beden göğüslere imrenerek bakıyorum.
Yazın terletiyor mesela,beyaz tişörtten kaba görünüyor,taşıyor ki ben göğsü küçük olup ta beyaz tişört badi giyinenlere imrenerek bakıyorum resmen...

Bence değerinizi bilin..Çünkü hiç sevmiyorum büyük göğüsleri...:KK50:Allahım sağlık versin de gerisi yalan naapalım...

işte herkesin derdi baska kimi küçük olsa diyor kimi büyük ama avucu doldursa yetecek bizee.. valla..:106:

Son düzenleme:

koptumm yaaa..gülmekten geberdimmm...aynısı benm içinde geçerlii yalnız deilsin manken gibisin diolar ki görsen sende öyle dersinn..göğüs olayı bende es geçenlerdenimm..göğüs nedir bilmem=))) o deil evlenecem netceükk bilmem

hahah koptum..:KK1::KK1:benımkılerde cok kucuk.. ama ben nısanlıma dedım yanı.. bana takılıyor bazen. bende begenen bole begensın tas gıbı hatunum dıyorum ..:KK1::KK1::KK1:su an resmı olarak evlıyım ama dugunume 1 ay var.. benımkıde daha gormedı.. ama dısarıdan kucuk gorundugu bellı zaten.. benımkıde 1 ay sonra bırsey bulamıcak :KK1::KK1::KK1::KK1:

akşam akşam bu topic ilgimi çekti benimkiler fena değildir ya neyse
yıllar önce bizim komşunun anlattığı bir şey geldi aklıma tabi sansürlü olarak yazıcam
2 adam çeşidi varmış bunlar bir yerde karşılaşmışlar.başlamışlar kadınlardan konuşmaya biri demişki kadın dediğinin göğsü büyük olacak avucunu doldurcak diğeri hayır demiş kadın dediğin göğsü küçük olacak ağz..nı dolduracak
buyrun hanımlar 2 side erkek kimin ne sevdiğini bilemeyiz elindeki ile yetinsin artık :)))

kızlar hep aynı sorun ve eşlerdeki tepki hep aynı sen sölemeden farketmemiştim işte ben küçük sewerim zaten sennkiler küçük görünmüo sen kendin takıntılısın ben seni her halinle sewiorum zaten vb şeler doğrudurda bu sadece bizim kendimizle olan bi sorunumuz bence de bide şöle düşünelim onların hiç eksiklikleri yok biz onları her haliyle sewiosak onlarda bizi sewer yada sewmeliler sewmiolarsaa büyük göğüslüsünü sewselerdi:) onları boşverelim kendimiz için büyütelim şu memişleri yaaa :)

Öyle ama benim göğüs takıntım illa eşimle alakalı değil ya da evli nişanlı sözlü olmadığım için şu an böyle düşünüyorumdur belki ya da bu konuyu düşünmüyorumdur. :) bana rahat sütyen bulabileyim, bikini bulabileyim, bunlar sorun. e bulamıyorum peki çare ne? denize kimsenin olmadığı yerlerde girmek! hem daha eğlenceli ohhh miiiiiiiiiiissss:))

Öyle ama benim göğüs takıntım illa eşimle alakalı değil ya da evli nişanlı sözlü olmadığım için şu an böyle düşünüyorumdur belki ya da bu konuyu düşünmüyorumdur. :) bana rahat sütyen bulabileyim, bikini bulabileyim, bunlar sorun. e bulamıyorum peki çare ne? denize kimsenin olmadığı yerlerde girmek! hem daha eğlenceli ohhh miiiiiiiiiiissss:))

tatlım sorma yaa aynı dertten muzdaribim ben de.. Yani benim de 4 yıldır gerçekten güzel giden bi birlikteliğim var e bu kadar uzun süre birlikte olunca çekinmiyosun tabi bişeyini paylaşmaktan benimki de bilmiyodu ben küçük küçük diye dert yanana kadar neresi küçük diodu bilmiyoduki o görüntüye canııımm dolgulularım sayesinde sahibim ben :)
geçen sene denize gidicektik birlikte ee uzun süredir tatile falan çıkmıyodum mayo bikini bişey şart napıcam ben diyorum kendi kendime bildiğin düz arazi çünkü bnm memişler:) en son napiyim dedim artk mayo giyemem çok küçükler bikini de öle sıradan bişi alamam brz pahalı olablir(çünkü onun da dolgulusunu almayı planlamıştım) aradım taradım yine en son dolgusuz bi bikini aldım vallahi hiççç kafama takmadan rahatça giydim...
yani sonuçta kimseye kendimizi beğendirmek için büyümelerini istemiyoruz biz zaten sadece kendimizi belki brz daha dişi hissetmek istiyoruz sonuçta beğenen beğenmiş zaten..

tatlım sorma yaa aynı dertten muzdaribim ben de.. Yani benim de 4 yıldır gerçekten güzel giden bi birlikteliğim var e bu kadar uzun süre birlikte olunca çekinmiyosun tabi bişeyini paylaşmaktan benimki de bilmiyodu ben küçük küçük diye dert yanana kadar neresi küçük diodu bilmiyoduki o görüntüye canııımm dolgulularım sayesinde sahibim ben :)
geçen sene denize gidicektik birlikte ee uzun süredir tatile falan çıkmıyodum mayo bikini bişey şart napıcam ben diyorum kendi kendime bildiğin düz arazi çünkü bnm memişler:) en son napiyim dedim artk mayo giyemem çok küçükler bikini de öle sıradan bişi alamam brz pahalı olablir(çünkü onun da dolgulusunu almayı planlamıştım) aradım taradım yine en son dolgusuz bi bikini aldım vallahi hiççç kafama takmadan rahatça giydim...
yani sonuçta kimseye kendimizi beğendirmek için büyümelerini istemiyoruz biz zaten sadece kendimizi belki brz daha dişi hissetmek istiyoruz sonuçta beğenen beğenmiş zaten..

tatile beraber mi gittiniz anlamadım orasını , eğer oyleyse tepkisi noldu :KK1:

tatile beraber mi gittiniz anlamadım orasını , eğer oyleyse tepkisi noldu :KK1:

tatile değil tatlım denize günübirlik birlikte gittik... Hiçbişi demedi tatlım ya herangi bi şok ifadesi falan da olmadı suratında çok pis dikkat ettim :):) bide öle üçgen bikinilerden değilde ortası bütünler varya canım boyundan bağlananlar onlardan almıştım sanırım o yüzden de dümdüz olmasına rağmen göze batmıyodu...
zaten artık o da biliyo büyütmeye çalıştığımı burdan öğrendiğim şeleri sölüorum bak böle bişi varmış bunu denizem falan die alıştı o da artık napsın :) evlendiğimizde şok olur mu diye düşünüp kendime sıkıntı ediceğime ona küçük küçük diyerek psikolojik açıdan hazırlıyorum boş yere beklentiye girmesin ona da yazık:)

X