Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüslerimin büyümesini istiyorum :(((( acil her türlü yardım ve fikir :(((

emfaa

Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2013
5
0
merhaba bayanlar ben 24 yasındayım yaklaşık 4 yıldır evliyim bu siteye yeni kayıt oldum.
benim göğüslerim çok küçük o kadar ki sütyenler her seferinde düşüyor ve sürekli sütyen kaldırmaktan cıvkım çıkıyor
bana doğal ya da ilaç olabilir her türlü yardım ve tavsiyelerinizi görüşlerinizi bekliyorum
lütfeeeennnnn yardımcı olun :KK43:((

Canım aktarsan çemen tohumunu çektir her gün bir tatlı kaşığını yoğurtla falan karıştır daha kolay yiyebilmek için 1 hafta 10 günde 1-2 beden büyüyor ben yapıyorum. Fakat tam eski haline dönmese de sanırım geçici ve çemenin kokusu bu sıcaklarda nasıl olur bilemem:)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

merhaba bayanlar ben 24 yasındayım yaklaşık 4 yıldır evliyim bu siteye yeni kayıt oldum.
benim göğüslerim çok küçük o kadar ki sütyenler her seferinde düşüyor ve sürekli sütyen kaldırmaktan cıvkım çıkıyor
bana doğal ya da ilaç olabilir her türlü yardım ve tavsiyelerinizi görüşlerinizi bekliyorum

hergün bir fincan ısırgan otu çayı iç, aktardan alıp demle 10 dk, sonra iç onu ; bide mersin yağıyla masaj yap 5-10 dk ama mersin yağını göğüs ucuna değdirme, ben sürdüm tahriş oldu :KK43: büyümesi için 2 ay azimle uygula, büyürler. :KK1:

ölçülerin alttan ve üstten kaç cm canım?
sana bi kaç öneri düzenli yaparsan...
Günlük bitki çayları iç rezene ısırgan veya adaçayı...
sonra sabah akşam 20 dk çörekotu yağıyla mersin yağıyla yada narçekirdeği yağıyla masaj yap.
hergün kuru üzüm ye çekirdekleriyle beraber..ve tabi hac hurması 3-4 tane.
göğüse yönelik azda olsa spor yap.
en az 2 ay yap mutlaka değişim olur.
benimde programım buna benzer...
ölçülerimde alttan 71 üstten 79 cm..yani dolgusuz 75 beden dolmuyor...bayağı küçük.:KK43::KK43::KK43::KK43:

ben hiç ölçmedim nasıl ölçeceğim acaba :KK1: bide benimde çok küçük yani seninki gibidir herhalde çörek yağı tüylenme yapıyormuş galiba
birde göğüs masaj yap demmişsin ya onu nasıl yapmam gerekiyor

ben hiç ölçmedim nasıl ölçeceğim acaba :KK1: bide benimde çok küçük yani seninki gibidir herhalde çörek yağı tüylenme yapıyormuş galiba
birde göğüs masaj yap demmişsin ya onu nasıl yapmam gerekiyor

$i.jpg
canım ölçüm bu şekilde yapılıyor..

X