Göğüslerimden Süt Geliyor

ZeytinKek

Guru
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2008
3.183
1.093
henüz 7,5 aylıkken göğüslerimden süt gelmeye başladı. zaten göğüslerim de çok çatladı .. şimdi 9. ayın içindeyim göğüs uçlarıma hafif dokunduğumda ıslak ıslak görünüyor...

olabılır cnm nromaldır goğüs uclarına bastırarak ov sut gerı gıdecektı bıde goğüs pedi kullanabılırsın
aman maşşallah dıyımde nazar deymesin :nazar:

olabılır cnm nromaldır goğüs uclarına bastırarak ov sut gerı gıdecektı bıde goğüs pedi kullanabılırsın
aman maşşallah dıyımde nazar deymesin :nazar:

böyle sütümün gelmesi acaba fazla sütümün olacağını mı gösterir bilemiyorum . ama yine önceden doğum yapmış arkadaşlarımdan duyduklarıma göre ; böyle bir durumda göğüslere bastırmamak sıkmamak gerektiğini söylüyorlar.. çünkü bu sefer emzirmeye başladığımız zaman süt kanallardan fazlasıyla hızlı kontrolsüz geliyormuş. yani boşa akıyormuş ..

bencede bastırmak iyi değil bir sitede göğüslere uygulanacak herhangi bir baskının kasılmaları başlatacağı ve erken doğum tehdidi olabileceğini okumuştum kızlar ne güzel canım işte başlamış gelmeye bol olsun sütün az olmasındansa demekki güzel besleniyorsun canım :)

aaa ne güzel ya masallah benim yok süt müt 38 haftalığım doğumdan sonra gelirmi acep

X