Göğüslerimdeki değişiklik.

meleksem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2010
66
0
merhaba arkadaşlar. benim göğüslerim eskiden çok iyiydi baya da ilgi çekerdi.yazın bikiniyle durunca rahatsız olurdum herkes bakardı hemen üsdtümr badimi giyerdim millet gözünü çeksin diye.bazen dua ederdim allahım küçült şunları nolursun diye.ama şimdi.zayıfladım göğüslerim küçüldü ve sarktı çatlaklarımda oluştu ee bir de evlenince...göğüs uçlarım çökük ben bunu pek takmıyorum arada nasıl oluyorsa kendiliğinden çıkıyor bir bakıyorum girmiş.ama eşim bu duruma çok şaşırıyor.o hiçbir şey demese de rahatsızlık duymasa da ben biraz bu çöküklükten rahatsız olmaya başladım.eskiden normal olmuş olsaydı rahatsız olmazdım belki.en sevdiğim yer orasıyken şimdi değil.
ne yapabilirim eskisi gib dik,dolgun göğüslere sahip olabilmek için?kilo almam yeterli olur mu?

hiçbişey bende aynı ikayetle bu konudayım solgun sönük duruyorlar daha dik ve dolgun nasıl dururlar?

bikaç arkadaş çörek otu yağı bide mersin yagıyla masaj iyi geliyo diye yazmışlar deneyin görün sizdezemuszemus

buz masajı yapın bence gercekten sıkılastırıp dıklestırıyor,ettkı hemen farkedılıyor..

ben kendimi bildim bileli göğüslerimin ucu yok içeriye göçük gibi sorunda etmiyorum nasıl olsa çocuk emziremeyeceğim için:çok üzgünüm:

kipacunun da önerdiği gibi
buz masajı iyi geliyor ve göğüsleri dikleştiriyor

arkadaşlar bende size çilek yağı ile masajı tavsiye ediyorum inanın 1 haftada gözle görülür bi değişim olucak göğüslerinizde

Ayyyyy değişiyomu ya benimde en beğendiğim yerim göğüslerim hatta etrafımdakiler bile bunu söylerler inşallah değişmez evlenicem yakında korkuyorum bende göğüslerimin sarkmasından çirkinleşmesinden falan

kızlar elletmeyin ....şaka değil...hamile kalıyor insan çocuk emiyor falan ama bi zamansonra eskihaline dönüyor .. ama öbür dediğim olursa yani elletirseniz daha doğrusu yoğurturursanız töbe billah kendine gelmiyorlar....Allahdan ben yasak koydum :))

benim arkadaşımın doğumdan sonra tek göğsü o kadar çok küçüldü ki anlatamam çok üzülüyo bilmiyorumkismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…