göğüslerim :(

Merhabalar. Bende sizin gibi düşünüyordum. Bebeğim hemen emsin ilk sütten faydalansın diye 37. haftadan itibaren kullandım. Doktorum erken doğum olabilir dediği için 37. den itibaren kullandım. yoksa hamilelik sırasında doğumu tetikleyeceğini söylüyorlar. Ne kadar doğru bilemem ama doktorum erken doğum dediği halde ve ben avent nipletteyi kullandığım halde erken doğum olmadı 40. haftada doğum yaptım. Gerçekten tavsiye ediyorum. Ben niplettenin sayesinde bebeğimi rahatlıkla emzirdim. Çok mutlu oldum.

Adınıza çok sevindim. İnşallah bende bi yolunu bulur siz gibi mutlu olurum.
Kutusunda ilk aylarda kullanımla ilgili bi bilgi yok 3. 4. Ay kullansam mesela ne düşünüyorsunuz

İçe dönme çok normal, emzirirken uç çıkıyor hatta hiç ucu olmayanlar plastik takıyor. Bunu şimdiden dert rtmeyin. Muhtemelen ucunuz çıkar.

Süt gibi bir şey gelmes de ter ve çöküyü ile vs olabilir, prolaktin hormonunun fazlalığından olabilir.

Kendinizi korkutmayın. İyi bir doktor bunların yersiz oldupunu söyleyecektir zaten gerekli testler yaptıktan sonra. Aşırı stres spor proteinli beslenmek meme uçlarının uyarılması vs de o beyazlığı yapabiliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…