Gögüslerim vıcık vıcık..

ccaaddee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2009
187
1
slm kızlar doğum yaptıktan sonra gögüslerim vıvık vıcık oldu sizce sebebi nedir.hiç emdirmedimde gögüslerimi hiç sevmiyorum...ne yapabilirimsenağlama

Hiç emzirmediğiniz için vcık vcık olmasın ?? ksr bakmayın ama neden emzirmediniz bebegınız nasıl sağlıklı beslenıyor ?? ben gogsunuzun durumundan cok bunu dusundum ...

belki gecici bi durumdur
gecmesse egzersizlere baslarsınız sıklastırmak için yerimseniben

dünyaya bir bebek getirip onu beslemiyorsun???

bunun vebali olmasin sakin?

neden neden diye sormadan önce saga sola, önce kendi süzgecinden gecir olan biteni?

kurban oldugum allah razi gelirmi o masuma hakkini vermeyen anadan bilmem?

sacmalik bu.

Patlamaya hazır bomba gibi saldırmışsınız. ön yargı denen şey çok kötü.

bunu sorgulamak size düşmez arkadaşlar siz arkadaşın sorusuna cvp verin yeterli olacaktır..
canım bende aynı durumdayım fazla olmasa da bende de bi yumuşama söz konusu. sık sık kilo alıp vermekten oldu egzersizle toparlıcaz artık başka çaresi yok..
ben şok uyguluyorum duştan sonra sıcak soğuk su tutuyorum yaklaşık 5-6 aydır epey faydası oldu dirileştiler sanki. sana da tavsiye ederim fazla dert etme

Pardonda size noluyo ? Belki başka biri emzirdi bi hastalığı vardı...

eğer bir rahatsızlığı veya herhangi bir sebebi yoksa sırf göğüsleri vıcık olduğu için çocuğunu emzirmemişse(ne alakaysa) bence arkadaşa göğüs sıkılaştırma hareketleri önermek yerine akıl vermek daha yararlı.

Son düzenleme:

ben masaj yaparim her bonyada dik olsun diye öok iyi gelir en az 10 -15 dakika yaparim her bonyadan sonra ben dikdir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…