Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüslerim tahta gibi büyümesi için ne yapmalıyım :(

rainstarlol

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2011
170
3
Kızlar kusura bakmayın koyduğum fotoğraf için ama sonuçta burda kız kızayız ve ben derdime çare bulunsun istiyorum

18 yaşındayım göğüs ölçüm 75b zayıf yapılı bir kızım 168 boyunda 52 kiloyum ama yine de göğüslerim bedenime göre ufak kalıyor baya çok huzursuzum sürekli destekli push up sütyen takmaktan bıktım tahta gibiyim :KK43:

Bu göğüsleri nasıl büyütebilirim veya bu yaştan sonra daha da büymutsuzum
Annem saçmalama çok ideal göğüslerin var 80 beden gibi duruyor diyor ama ben yine de mutsuzum

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok ya fotoğrafı arattım, çıkmadı görsellerde falan. Muhtemelen değil ama açtığı konular tuhaf, şaka yapıyor sanıırm bazen))
dalga geçmek için açmıştır o zaman çünkü koyduğu resimle yazdıkları birbirini tutmuyor

Kızlar kusura bakmayın koyduğum fotoğraf için ama sonuçta burda kız kızayız ve ben derdime çare bulunsun istiyorum

18 yaşındayım göğüs ölçüm 75b zayıf yapılı bir kızım 168 boyunda 52 kiloyum ama yine de göğüslerim bedenime göre ufak kalıyor baya çok huzursuzum sürekli destekli push up sütyen takmaktan bıktım tahta gibiyim :KK43:

Annem saçmalama çok ideal göğüslerin var 80 beden gibi duruyor diyor ama ben yine de mutsuzum
pardonda burada kadın kadınada olsak bu resme gerek varmı. ki burayı erkeklerde görüyor. üyeler dışında. misafirler kısaca

Arkadaşlar insanları ne çabuk yargılıyorsunuz ya
Dalga geçmek için falan açmadım gerçekten göğüslerimi küçük buluyorum tüm erkeklerin de küçük bulacağı bir göğüs ölçüsü bu, ele avuca hayatta gelmez

Ben sizden tavsiye istedim siz neler diyorsunuz ya üzüldüm cidden

fotoğraf görmedim ben

Arkadaşlar insanları ne çabuk yargılıyorsunuz ya
Dalga geçmek için falan açmadım gerçekten göğüslerimi küçük buluyorum tüm erkeklerin de küçük bulacağı bir göğüs ölçüsü bu, ele avuca hayatta gelmez

Ben sizden tavsiye istedim siz neler diyorsunuz ya üzüldüm cidden
canım bi ara sağ göğsünün küçüklüğünden şikayet ettiğini hatırlıyorum..hatta fotoğraf paylaşmıştın..merak ettim yeni hallerini.

Vay be. Ne zamandan beri 75B tahta gogus statusune girdi? 70A takanlar olarak cinnet gecirelim bence. Millet kafayi siyirmis.

ama arkadaşın eski bi konusunda paylaştığı resimde sağ göğsü gözle görülür şekilde küçüktü.sol göğüs idealdi bana göre..ve bunun çaresini arıyordu..
bilmiyorum belki büyümüştür yada fotoğrafı çekim şekliyle de alakalı olabilir

X