Göğüslerim şişti sertleşti?

payedar

Cennet Kuşum Can Oğlum 👼
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2024
1.975
2.159
29
Perşembe günü 20+3teyken sancılandım ve normal doğum yaptım. Erken doğum oldu. Malesef oğlumu kaybettim. Doktora süt gelir mi gelmesin diye ilaçlar varmış dediğimde sen doğum yapmadın düşük yaptın sütün gelmez dedi ilaç yazmadı. Halbuki 3 saat sancı çekip açılmam oldu ve normal bir şekilde doğum yaptım. Bugün ise göğüslerim inanılmaz şişti kocaman oldu eşim bile görünce inanamadı. Kaskatı duruyor elime de böyle sertlik gibi bir şey geliyor. Ama süt akmadı. Bu normal mi? Başıma gelen var mı? Üzüntüden mi böyle oldu yoksa hormonlardan mı anlamadım. Acile mi gitmem lazım kadın doğum mu bakar buna hangi servise gitmeliyim?

• Üzgünüm
Reactions: Gao
Cok gecmis olsun. Basiniz sagolsun. İstersen yarin bir dahiliyeye git. Sut kanallarinda tikaniklik enfeksiyon vs olmasin.

yanlış hatırlamıyorsam 20. haftada süt üretimi başlamış olabilir. çünkü o zamanlar benim sütüm geliyordu sanırım. ılık suda masaj yapın, bir de genel cerrahiye gidin :KK43: başınız sağ olsun, geçmiş olsun 😟

yanlış hatırlamıyorsam 20. haftada süt üretimi başlamış olabilir. çünkü o zamanlar benim sütüm geliyordu sanırım. ılık suda masaj yapın, bir de genel cerrahiye gidin :KK43: başınız sağ olsun, geçmiş olsun 😟
Doktor o kadar ilgisizdi ki zaten. Beni de uyaran anneler oldu süt gelebilir ilaç iste diye doktor hayır düşük yaptın dedi inatla sütün gelmez dedi bilmiyorum 🤷🏻‍♀️ ağrım yok ama göğüslerim çok tuhaf oldu

X