Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri göğüslerim kendi kendine büyüyo yardım noluyo acaba

puccakanka

Canlarım iyiki varsınız
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2009
7.083
385
arkadaşlar ablamın adına açıyorum bu konuyu,,dün bana yazdı bi heycanla,,göğüsleri 2 çocuktan sonra küçüldü haliyle ama baya bi küçülmüştü,,şuandada büyüyo diyo 3 yıl geçti küçüleli şuanda ne oluyoda büyüyo acabaa,hiç bişey kullanmıoooo...:44::44:acaba bilen varmı,,yaşı 26 bu arada,,diyoki sütyen kullanmayı bıraktım ondanmı acaba diye:KK31::KK31:

Eee ne güzel işte... Darısı benim ve tüm büyümesini bekleyenlerin başına. Bende 6 gündür sütyen takmıyorum benimde sanki dahada yumuşadı sarkktı gibi. Eee buarada senin büyüme maratonu nasıl gidiyor en son neyapıyorsun gelişme varmı?

hormonlarındandır. östrojen zirve yapmıştır. (nasıl ki regl öncesinde göğüslerimizde şişkinlik hissederiz hormonlardan dolayı) kadınlarda kadınlık homonları 30yaşa doğru zirve yapıyor bu da göğüslere yansıyor benim de 25-26 yaşlarında büyüdü göğüslerim. herkese olmuyor tabi ama olanlardan biri de benim.

teşekkür ederim de ablam hamile olmaz,,çünkü şuan eşinde ayrı,,boşandı yani,,beyan soruyu banamı sordun ona göre cvblıycam,eğer bana sorduysan hangi maratondan bahsediyosun,,bikaç yöntem denedim çünkü sonuç negatif:KK47::KK47::KK19:

sütyen takmamaından kaynaklandığını,kendisi takarken hiç ellerine gelicek kadar büyüdüğünü görmemiştim demesi,,ama şuan avuçlayabiliyorum diyoo:KK36:

teşekkür ederim de ablam hamile olmaz,,çünkü şuan eşinde ayrı,,boşandı yani,,beyan soruyu banamı sordun ona göre cvblıycam,eğer bana sorduysan hangi maratondan bahsediyosun,,bikaç yöntem denedim çünkü sonuç negatif:KK47::KK47::KK19:

sütyen takmamaından kaynaklandığını,kendisi takarken hiç ellerine gelicek kadar büyüdüğünü görmemiştim demesi,,ama şuan avuçlayabiliyorum diyoo:KK36:

cnm ben de aynı durumu bu günlerde yaşıyorum bir kaç gün südyen takmadım ve büyüdüğünü fark ettim korktum ama sanırım südyen takmamaktan kaynaklanıyo

benimde göğüslerimdebir farklılık var 1 2 haftadır çilek yağıyla masaj yapıyorum ama destekli sütyen takmayıda bıraktım göğüslerimin şekli daha belirgin ve daha dolgun acaba bu yüzdenmi benimde :S

sütyen takmadım büyüdü diyen arkadaşlara gelsin sorum, siz normalde evde de mi sütyen takıyodunuz...
ben dışarı çıkarken yalnızca sütyen takarım onun dışında eve gelir gelmez ilk yaptığım şey sütyeni çıkarmaktır:) Günün çoğu saati takmamış oluyorum yani:S

X