Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri göğüslerim çok küçük :(

anonimabone

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2015
2
1
28
Merhaba arkadaşlar 18 yaşındayım hastalığımdan dolayı kilo alamıyorum boyum 1.67 kilom 43 etrafımdaki insanlar çok zayıf olduğumu söyleyerek morelimi iyice bozuyorlar hele ki göğüslerim kendimi çok kötü hissediyorum 70 bedeni bile doldurmuyor lütfen bana bi akıl verin :KK43:

Benim goguslerimde 70 i doldurmaz.
65 a b felandir. Sorun etme.
Ve evet kilon baya azmis.
Hastaligin nedir?
Benim boyum 1.57 flan kilomsa 53.
Senin bayaa bi almam lazim.

Bu tip sağlık sorunlari veya estetiksel meselelerin buraya acilmasini yanlis buluyorum.
Göğsünüz küçükse biz burdan ne gibi bir yardimda bulunabiliriz. Teselli istiyorsaniz olabilir ama ne aklı verecegiz ki?
Belki yanlış şeylere yonlendirecegiz sizi.

Neyse
Öncelikle hastaligini tedavi ettirmeye uğraşmalısın (gecmis olsun)
Kilo almaya çalış.
Spora gidebilirsin.
Hic olmadi cok sorun ediyosan slikon taktir.

Herkes büyük göğüslü olmak zorunda degil bunu da unutma.

Merhaba arkadaşlar 18 yaşındayım hastalığımdan dolayı kilo alamıyorum boyum 1.67 kilom 43 etrafımdaki insanlar çok zayıf olduğumu söyleyerek morelimi iyice bozuyorlar hele ki göğüslerim kendimi çok kötü hissediyorum 70 bedeni bile doldurmuyor lütfen bana bi akıl verin :KK43:

Öncelikle çok geçmiş olsun
Ben de 18 yaşındayım, boyum 172 kilom da 53. Yani ben de çok zayıfım.
Benim de göğüslerim küçük.
Bunu hastalığa bağlama, yapısı öyledir benimki gibi:KK14:

kucuk gogusluler daha avantajli geliyor bana, 85 bedenle kosamazsin, yuz ustu yatamazsin sutyensiz dolasamazsin... uzulme yani ben de kucuk olsalardi diuorum

Bu kadar zayıf olmasanız protezi önerirdim ama maalesef bu durumda istenmeyen sonuçlar doğurabilir. İlk işiniz kilo almak olmalı, ben de çok uğramıştım kilo almak için ve sonunda başardım şükür ama memelerim hiç büyümedi. Bildiğimiz erkek göğsü gibi dümdüzdü. Geçen yıl protez taktirdim ve şimdi çok mutluyum. İyi ki bu ameliyatı olmuşum.

Teşekkür ederim herkesin beni motive edici yorumları için hastalığım midem de, ne kadar yesem de alamıyorum, kendimi zorlamama rağmen sonuç yine hüsran ve etrafımda iştahla yemek yiyenlere çok özeniyorum çünkü ben ne kadar yol denesemde iştahım artmıyor Allah nasip ederse alıcam kilo :)

kilo aldın mı iraz büyür en azında rahatsız olucak kadar küçük olmaz ilerde çocuktu dogumdu zaten büük olunca sarkıyor dert etme bence kilo al o da hallolur öncelikle geçmiş olsun omarım sağlıklı bir şekilde kilo alırsın

merhaba,
Bu ürünümüzü denemenizi tavsiye ederim çok etkili bir üründür.www.eroturko.com/cinsel-saglik/gogus-buyutucu-urunler/star-bust-gogus-bakim-kremi

X