Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüslerim çok küçük :((

Hayatiyasadilo56

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2014
8
0
Herkese merhaba ben 16 yaşındayım benim sorunumda göğüslerimin çok küçük olması yaşıtlarımın göğüsleri gayet büyükken benimkiler ufacık ve çok rahatsız oluyorum o kadar küçüklerki yok denecek kadar az
Bi arkadaşım büyüyene kadar içine pamuk koy böyle görüntüsü güzel olmaz dedi öyle yaptım şuan çok rahatsız oluyorum yani
45 kiloyum yani zayıfım falan ondan olabilirmi bilmiyorum ama cidden çok küçük duruyolar
Sizden ricam lütfen bana yardımcı olun çok araştırma yaptım tek çarem burası kaldı nasıl büyütebilirim göğüslerimi yada büyütmem mümkünmü
Yardımlarınızı eksik etmeyin lütfen :KK43:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canim. 30una merdiven dayamis 'deneyimli' bir kadin olarak...

O yaslarda kucuk gogus kotu olabilir ama bu yaslarda buyuk gogusten daha fazla tercih ediliyor.

Bu yasa gelene kadar 1 beden daha buyuyecek. Asla sarkmayacak ve cok cok dinc goruneceksin her zaman.

Kilo alma sakin. Cok az memelere gider. Aldiginla kalirsin.

Yasin daha genc. Bedenini sevmek icin zamanin cok.

Canim. 30una merdiven dayamis 'deneyimli' bir kadin olarak...

O yaslarda kucuk gogus kotu olabilir ama bu yaslarda buyuk gogusten daha fazla tercih ediliyor.

Bu yasa gelene kadar 1 beden daha buyuyecek. Asla sarkmayacak ve cok cok dinc goruneceksin her zaman.

Kilo alma sakin. Cok az memelere gider. Aldiginla kalirsin.

Yasin daha genc. Bedenini sevmek icin zamanin cok.

Yorumunuz için çok teşekkür ederim ama bütün arkadaşlarımın büyük büyük insan üzülüyo yani çok dert ettim bunu ablacım
Çünkü kadınlığa , kızlığa dair bi yanım olmuyo öte yandan hiç hoşumada gitmiyo
İnşallah kendileri büyür dicemde bu saatten sonra sanmıyorum bende minicik göğüslerimle kalcam :KK43:

Canim. :KK70: memelerin senin yavrunu emzirecegin organlarin. Bu yuzden varlar. Cinsel anlami yukleyen erkekler. Biz. Toplum. Memelerin senin cinsel organin degil. Cinsel organin vajinan.

Memelerin 18 yasina dogru daha bi kadinsilasacak. Vucudun da oyle. Bunlar icin cok erken. Yasin genc.

Ben de uzuluyordum kucucuk diye. Sonra erkeklerin tepkilerini gorunce senelerce bosuna uzuldugmu anladim. :)

Evet bi erkege sorsan buyuk meme der. E sana da sorsalar, yakisikli, kasli, adonisli, uzun boylu, guzel popolu erkek istersin.

Bunlar degersiz tercihler sadece. Sadece gecici tercihler. Ben killi erkekten nefret ederdim mesela. İyyyy igrenc derdim.

Hayatimin aski ayicik gibi :KK70: anladin mi :)

Canim. :KK70: memelerin senin yavrunu emzirecegin organlarin. Bu yuzden varlar. Cinsel anlami yukleyen erkekler. Biz. Toplum. Memelerin senin cinsel organin degil. Cinsel organin vajinan.

Memelerin 18 yasina dogru daha bi kadinsilasacak. Vucudun da oyle. Bunlar icin cok erken. Yasin genc.

Ben de uzuluyordum kucucuk diye. Sonra erkeklerin tepkilerini gorunce senelerce bosuna uzuldugmu anladim. :)

Evet bi erkege sorsan buyuk meme der. E sana da sorsalar, yakisikli, kasli, adonisli, uzun boylu, guzel popolu erkek istersin.

Bunlar degersiz tercihler sadece. Sadece gecici tercihler. Ben killi erkekten nefret ederdim mesela. İyyyy igrenc derdim.

Hayatimin aski ayicik gibi :KK70: anladin mi :)

Evet ablacım haklısın içimi ferahlattın şuan :)
Memem küçük olsada artık kendimle barışık olmalıyım heralde umarım çabucak gelişirler
Çok teşekkür ederim gerçekten büyük bi sorun olarak görmicem bunu dediğiniz gibi elbet bi gün dahada olgunlaşır napiyim canım benide seven böyle sever yüzüm ne kadar güzel olsada göğüslerim küçük diye hep üzüldüm ama artık kafama takmicam yeniden çok teşekkür ederim ablacım :)

Ayrica cocuktan sonra da 1 beden daha buyuyecek. Annemin de benim gibi minicikmis. Simdi 50 yasinda ama dipdiri guzel memeleri var :) hic takma kafana ^^

Canım daha yaşın küçük olur gene gelişme içine pamuk falan koyma öyle çok sıkma sürekli evdeyken falan sütyenle gezme kilo biraz alsan iyi olur ama gerçi boyun kaç onu bilmiyorum belki boyunla orantılıdır ama sakın kafana takma canım

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bende seninle aynı durumdayım doktora gittiğimde bana yağ dokusu eksik demişti ama ben çokta zayıf değilim 53 kiloyum boyum 1.70 olduğu için şişman durmuyorum fakat biraz daha kilo alırsam duracağımı biliyorum. Eğer seninde boyun uzunsa kilo almayı dene derim. Çünkü kilo alıp vermek çok fark ettiriyormuş. Keşke bende çok zayıf olsam kilo alınca büyüme gibi bi şansım olsa:KK43:(

X