Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri gögüslerim çok fenaa bildiklerinizi yazarmısınız

hale1903

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2009
419
4
36
merhaba kızlar ben dogum yaptım ondan sonra ne olduysa oldu gögüslerim cok çirkinleşti kendıme olan güvenim gitti.içi su dolu sönmüş balon gibi :KK43: off yaa kocamın yanında asla soyunamıyorum utanıyorum yaa gercekten cok cırkınler yaşlı nineler gibi aynı:KK43: yaşım henüz 22 nolur yaa buyutucu dolgunlastırıcı dıkleştirici bır yöntem varmı ne bılıyorsanız yazın..bekliyorum tafsiyelkerinizi veyada eczaneden alabılecegım bır krem varmı tabıkı deneyenler yazsın sonra mazallah kötü etkısı falan olmasın hepınızı öptüm fıstıklar bana yardım edinn:)

spor yap ağırlıkla uygulanan sporları tercih et kremler yeterli olmuyor çünkü.baktın olmuyor silikon falan yaptırırsın.Ama ben doğallıktan hoşlanıyorum dersen spor yap aynı anda biraz kilo al.

kilo al kilo...valla uğraş uğraş olmuyo...kilo en garantisi...hurma falan ye günde 5-6 tane...hurma garanti büyütüyo..bunun yanında spor yap...egzersizler falan karıştır biraz siteyi bulursun:KK66: adaçayı iç...günde 1 bardak...valla ben de uğraşıyorum...bugün hurma geldi eve başladım yemeye şükür..

X