Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri gogusleri kucuk olupta buyutmek isteyenn ???

Bitkisel Göğüs Büyütme Tarifi
-Şerbetçi otu (2 yemek kaşığı)
-Su(bir miktar)
-Yağsız krem(yeteri kadar)
2 yemek kaşığı koyduğunuz şerbetçi otunun üzerine 3'te 1 olacak kadar su koyun.Ocakta çok az kaynatın ve süzün daha sonra bu karışımın içine yağsız el kreminden ekleyin.Krem kıvamında olmalı çok sulu olmasın.1 gün boyunca kapalı bir yerde bekletin.Önce ıhlamur ile göğsünüze masaj yapıp ardından hazırladığınız karışımı uygulayın.1 saat bekletin
NOT: Günde 1 bardak adaçayı içerek de göğüslerinizi büyütebilirsiniz.
NOT:1,5 ayda 4-5 cm büyüme.

Bitkisel Göğüs Büyütme Tarifi
-Şerbetçi otu (2 yemek kaşığı)
-Su(bir miktar)
-Yağsız krem(yeteri kadar)
2 yemek kaşığı koyduğunuz şerbetçi otunun üzerine 3'te 1 olacak kadar su koyun.Ocakta çok az kaynatın ve süzün daha sonra bu karışımın içine yağsız el kreminden ekleyin.Krem kıvamında olmalı çok sulu olmasın.1 gün boyunca kapalı bir yerde bekletin.Önce ıhlamur ile göğsünüze masaj yapıp ardından hazırladığınız karışımı uygulayın.1 saat bekletin
NOT: Günde 1 bardak adaçayı içerek de göğüslerinizi büyütebilirsiniz.
NOT:1,5 ayda 4-5 cm büyüme.

Cok iyimis arkadasim su serbetci otunu alimda bi an once uyguluyim da yagsz kremi nasil yapicaz evdeki kremden olsa olmaz mi ??

Çörek otu yağı kıllanma yapar.Zaten kullananları okursanız görürsünüz.

Canim kaç yasindasin?
Ben 28 yasindayim goguslerim çok küçüktür
Hep çift destekli sutyen kullandim
Evlendikten sonra doğum kontrol hali kullandim göğüslerini çok güzel sisiriyordu kullanmadigim 7 gün eski halini alıyordu
Simdi hamileyim ve goguslerim büyüdü ilk defa catalim oluştu :KK19:
Bundan sonra da sut bezleri vs ekleneceği için eski haline dönmez çok diye tahmin ediyorum
Yani çok uğraşma evlenince büyüyor :)

Canim kaç yasindasin?
Ben 28 yasindayim goguslerim çok küçüktür
Hep çift destekli sutyen kullandim
Evlendikten sonra doğum kontrol hali kullandim göğüslerini çok güzel sisiriyordu kullanmadigim 7 gün eski halini alıyordu
Simdi hamileyim ve goguslerim büyüdü ilk defa catalim oluştu :KK19:
Bundan sonra da sut bezleri vs ekleneceği için eski haline dönmez çok diye tahmin ediyorum
Yani çok uğraşma evlenince büyüyor :)
Bu konuda sana cevap vermek istiyorum ben henüz çocuk sahibi değilim lakin etrafımdaki birçok insan hamilelikten sonra yani çocuk sütten kesildikten sonra göğüslerinin küçülmesinden şikayetçi bende bu konuyu görümcem için araştırdım hatta...

Bu konuda sana cevap vermek istiyorum ben henüz çocuk sahibi değilim lakin etrafımdaki birçok insan hamilelikten sonra yani çocuk sütten kesildikten sonra göğüslerinin küçülmesinden şikayetçi bende bu konuyu görümcem için araştırdım hatta...

Aynen katliyorm bnde cocuk dogtdm kizim dokuz aylik ve gogslerim sondu malesef sut bezeside olsa yok gogus.mogus !!!!!!!!!!!

bunlar kalıcı tarifler değilki benim göğüslerim dik fakat 80 beden bundan 3-4 sene öncesine kadar estetik düşünüyordum ama şimdi iyiki yaptırmamışım diyorum anne olduğumda emdirme dönemi vs göğüslerim çok büyüdü hamileykende öyle..düşünsenize eğer estetik yaptırsaydım hamilelik ve emzirme döneminde acı çekecektim gibime geliyor yani demek istediğim zamanla fikrinizi değiştiriyorsunuz

üstteki yazıyı okumamışım benimde göğüslerim söndü hatta kızım 1.5 yaşında ve hala emiyor ne süt kaldı ne de göğüs kaldı ama artık estetik düşünmüyorum :) onun yerine çocuğumla mutluyum:)

X