Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri göğüsleri dolgun gösteren korse

böyle bir şeye hiç rastlamadım ama eğer çok istenen bişey olursa getirtebilirler gibi canım bir alışveriş sitesi var ya en çok bilinen bu tarz şeyler gelirse oraya gelir heralde :) olsa iyi olurdu ama:kk77:

böyle bir şeye hiç rastlamadım ama eğer çok istenen bişey olursa getirtebilirler gibi canım bir alışveriş sitesi var ya en çok bilinen bu tarz şeyler gelirse oraya gelir heralde :) olsa iyi olurdu ama:kk77:

canımm çok yere baktım ama malesf görmedim çat pat ingilizcemle bile aradım ama markasını bilmiorum o yüzden pek bişi bulamadm :KK43:

canımm çok yere baktım ama malesf görmedim çat pat ingilizcemle bile aradım ama markasını bilmiorum o yüzden pek bişi bulamadm :KK43:

canım markası deu galiba çünkü sürekli videoda deu yazıyor özelden sana bir link attım canım

wowww.. harikaymış..gerçi burda silikonlu bayanlar üzerinde gösterilmiş..ya da büyük göğüslü...benim japon bi arkadaşım var ama erkek,sorayım desem :26:

arkadaşlar link vermek yasak galiba o yüzden buraya yazmıyorum ama "deu breast" diye arama motoruna yazıp ararsanız yabancı bir site çıkıyor.

ben de "deu corset price" diye arattım bir yerde 80 dolar olduğu yazıyor

evet dediğiniz şekilde aratınca buldum ama sitelerin güvenilriliği önemli alışveriş için fiyatı bana çok pahalı gelmedi 2 3 takım iç çamaşırı yerine bi tane işlevsel almak gibi :d

wowww.. harikaymış..gerçi burda silikonlu bayanlar üzerinde gösterilmiş..ya da büyük göğüslü...benim japon bi arkadaşım var ama erkek,sorayım desem :26:

canım eğer samimiyseniz sormanda bi sakınca yok bi arkadşım sormamı rica ettide diebilirsin

videodak ürün iyi güzel ama astarı yüzünden pahalıya gelir onu edinmesi gibi görünüyo:96:

balkon tipinde sütyenler iş görüyo çoğu zaman :KK66: :KK66:

kızlar böle bişide buldum aynı etkiyi gösterir mi bilmiorum ama :S $bpl6.jpg $bpl6.jpg

X