Goguslere Limon Suyu..

tbuse

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2011
477
91
32
GÖĞSÜN dikliğinin korunabilmesi için yapılacak jimnastik hareketlerinin yanı sıra limon tedavisi de büyük ölçüde yararlıdır. Bir limon suyu göğüslere hafif hafif mesaj yapılarak sürülür. Bu hareket cildin kanla beslenmesini kolaylaştıracağı gibi derinin gerginleşmesini ve göğsün dirilik kazanmasını sağlar. Ancak bu masajı bir defa yapmakla bırakmamalı sık sık tekrarlamalıdır.

Kizlar bunu bir sitede okudummm.Aranizda deneyen veya denemek isteyen varsa banada soylesinnnn :KK9:

ayy sonuç dahada kötü olmasın anacım ben bunu deneyceğimde zaten biraz büyük ama dikleşsin istiyorum

Bilmiyorum ki bende denemedimm daha bugun yarin baslarimmm artikkk :))):KK66:

işe yaradımı acaba ? bende bi uzmanın tavsiyesini duydum bu yönde sıcak soğuk su yöntemi ardından limon suyu ama denemedim hiç

aaaaaa ben bunu bir filmde izlemiştim.monica bellucci nin "malena" filminde.monica ablamız filmin bir sahnesinde göğüslerine limonla masaj yapıyordu.monikanın memelerinin güzelliğinin sırrı budur belki :KK53: denemeye karar verdim.şimdilik göğüs sarkması gibi bir derdim yok ama .ilerde mutlaka olacak ben şimdiden çare aramaya başlayayım.bu masajı düzenli yapmaya karar verdim.diğer arkadaşlardan da devam etmek isteyen varsa burdan haberleşelim.

X