Gögüslere en güzel bakım soğuk su

meduze

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2009
201
0
Arkadaşlar,duş aldıktan sonra bütün vücudunuzu 3- 5 dakika soğuk su ile yıkayın göğüs ve kalçalarınızı özellikle taş gibi süper çok canlı olmasını sağlıyor.Ben sürekli yaparım ve vücudum çok sıkı ve diridir taş gibi anlayacağınız.:dance:Ama her duştan sonra uygulayın sadece adet dönemlerinizde yapmayın üşütme olasılığı olur.:nazar:

valla ben 1-2 defa denedim.Sonucu güzel ama üşütme olasılığı çok..O yüzden bende kozmetik kremlerine yöneldim ama gerçekten etkisini gördüm,sıkılaştırıp diri bir görünüm sağlıyor arkadaşlar..

valla ben 1-2 defa denedim.Sonucu güzel ama üşütme olasılığı çok..O yüzden bende kozmetik kremlerine yöneldim ama gerçekten etkisini gördüm,sıkılaştırıp diri bir görünüm sağlıyor arkadaşlar..

Sadece göğüslerede tutup yıkayabilirsiniz.

her banyo sonu bende soguk dus etkisi yaparim..yazinda buz gibi suyun altina girerim nefes kesiyor ama cok guzel oluyor alkisalkisalkis

ya bu kremlerle masaj yapıorum falan iyi güzel de masaj yaparken bi yandan da o kdar mıncıklamayla iyice gevşemesin..Aklıma takıldı bu benim..

hep duyuyorum bunuda yapamıyorum ben ya soğuk suyu üstümeme tutmamla çekmem bir oluyor donuyoruuum.delikafadulden
siz nasıl yapıyorsunuz yawCADIARZU

hep duyuyorum bunuda yapamıyorum ben ya soğuk suyu üstümeme tutmamla çekmem bir oluyor donuyoruuum.delikafadulden
siz nasıl yapıyorsunuz yawCADIARZU

Duş başlığını sadece göğüslerinize tutunuz ve biraz öne doğru eğilirseniz soğuk su vücudunuza değmez.

önce nefes kesiyor ama çığlık atmaya başlıyosunuz ama sonradan alışıyor insan süper oluyor.

bu işlemi her duş sonrası muhakkak yapmaya gayret ederim
arkadaşlarım çok begenir goguslerimi hihoyyyt
hatta kıyafet bakmaya gittigimde tezgahtar hatunların bile dikkatini çeker :lepi:

ben yıılardır uyguluyorum bu soğuk su yontemını arkadaşlar çok memnunum bi sure sora vucut alışıo üşümüo bile yaz kış yapıorum herkese tavsiye ederim:)

bende başladım artık inşallah sürekli uygularım önceden de bi ara yapmıştım

ben de 2 seferdir yapıyorum ama öyle 3-5 dakika tutamıyorum nasıl dayanıyorsunuz ya.sarkmış göğüsleri toparlarmı acaba herhalde bunun için bi yarım saat tutmam lazım :KK52:

valla bunu yapmadan banyodan çıkmaz oldum ilk önce ılık bir duş sonra şok(soğuk su) bir de beyaz kalıp sabunla masaj çok faydası var mutlaka yapın :KK8:

2.5 aydır normal bi duş alıp daha sonra bcaklarımdan başlayarak tüm vücuduma soguk su uyguluyorum bence işe yarıyo...

X