Gögüsler illaki hassaslasir mi???

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
Benim ilk hamileligimde 6 haftalik oluncaya kadar hic hassaslik yoktu gögüslerimde. Suanda yaklasik 1,5 haftadir kasik agrisi var. Bazen hafif bazen daha cok batiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi EU1
Benim göğüslerimde pek bir ağrı yok ama acayip büyüdüler.Kasık ağrılarım iki gündür azaldı çok şükür.Ama arada sırada vuruyor şiddetli olarak.

• Konu Sahibi EU1
sende baska belirti var mi? kesin hamile oldugunu ögrendin mi canim?

• Konu Sahibi EU1
kizlar bugogus agrisi tam olarak nasil oluyor herkezde farklimi benim bu ay,koltuk altindan biraz daha alt kismindan baslayarak gögsume dogru bi agri oluyor arada bir ,sanki kas cekiliyormus gibi,

• Konu Sahibi EU1
Evet adetim geçince 7. gününde test yaptım evde silik çıktı çizgi.Sonra bir hafta sonra tekrar yaptım bu sefer çizgiler tamdı.İki gün sonrada yani cuma günü doktora gittim.Kan testi yaptı 2618 çıktı 5 haftalık dedi.Keseyi gördük çok şükür ama küçük olduğunu ve bir hafta sonra tekrar gidip bebişi görmemiz gerektiğini söyledi.Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah.

• Konu Sahibi EU1
Ammin insallah. benim bebek öleli 4 ay oldu nerdeyse, bu ay nerdeyse hergün is basindaydik ;-) (utandim) Bende su anda tek kasik agrisi var ve sirtim agriyor. Senin adina cok sevindim. Rabbim tamamina erdirsin. Bizim icin de dua et.

• Konu Sahibi EU1
kizlar bugogus agrisi tam olarak nasil oluyor herkezde farklimi benim bu ay,koltuk altindan biraz daha alt kismindan baslayarak gögsume dogru bi agri oluyor arada bir ,sanki kas cekiliyormus gibi,

Canim ben sana bu konuda cevap vermek isterdim, ama benim gögüslerde agri yok. Almanyanin neresindensin?

• Konu Sahibi EU1
Her zaman ediyorum canım Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah.

• Konu Sahibi EU1
Bu mübarek 3 aylarda rabbim dualari bos cevirmezmis, insallah bizide dualari kabul olanlardan eyler.

Bende Frankfurta yakin bir yerde! Kiz, insallah hamileyizdir. Vallah buna cok ihtiyacim var.

arkadaşlar lütfen belirtilere takılmayalım benim bütün belirtiler vardı hatta 2 kere idrar testi yaptım pozitifti bugün kan testi yaptım negatif zaten adet oldum sonrasında daha çok üzülüyoruz...bundan sonra adetim 1 ayda geçse tes yapmicam mahfetti beni çünkü...

melegimsin, bende senin gibi gecen ay cok ümitlendim, test yaptirdim negativ, cok üzüldüm, hele birde ilk bebegin ölürse cok fena. Korkuyorum, herseyde bir umut ariyorum iste.

benim göğülerimde gebeliğimin başlangıcından beri aşırı hassasiyet var, şuanda hem büyüdü, hem de çok hassas, durduk yere ağrımıyor ama hiç dokunamıyorum göğüs uçlarına, hatta banyo yaparken, çamaşır değiştirirken müthiş sızı hissediyorum, şimdiden 1 beden büyüdü, bakalım doğuma kadar kaç beden olacaz:: ))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…