Göğüs ucumda yara :(

pearlweed

*SCE*
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2013
981
1.089
27
Kızlar günaydın
Bu sabah kahvaltı hazırlarken göğsüm sanki kesilmiş gibi bi ağrı oldu sütyen yoktu takmamıştım ben de tişörtün baskıları acıttı sandım önemsemedim. Sonra sütyeni takarken göğsümden kabuk gibi bir şeyin koptuğunu gördüm yani tam kopmamış da bir ucu göğüs ucumda birazı çıkmış gibi. Zaten göğüs uçlarım böyle yarık gibiydi hemen krem sürdüm sonra sütyen taktım ama aklım hala orda. 19 yaşımdayım, fikri olan var mı arkadaşlar

Canım benim kuru bir cilde sahipsen regli dönemlerine yakın olabiliyor. Yine de her ihitmale karşı bir doktora gideebilirsin.

Canım benim kuru bir cilde sahipsen regli dönemlerine yakın olabiliyor. Yine de her ihitmale karşı bir doktora gideebilirsin.
Mesajınızı şimdi gördüm çok teşekkür ederim ciddiye alıp bir cevap verdiğiniz için. İnsanlar herkesi kendisi gibi zannediyorlar galiba, fazla somurulma ne demektir? Neyse.. Bu sorun hala var evet sanırım cildimin kuruluğuyla alakalı sürekli nemlendirici kullanıyorum o şekilde idare ediyorum. Tekrar çok teşekkür ederim cevap için :)

Rica ederim kardeşim benim de cildim kuru seni anlıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…