göğüs ucuma bir çare:((

senem:)

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2008
33
2
19 günlük bir oğlum var. emziriyorum ve acı sorun göğüs uçlarım çok fena acıyor. çatlaklar ilk günlerde başladı bir hafta on günde geçer dediler kremler sürüp göğüs pedleri ile kuru da tuttum ama hala geçmedi. inanın acıkır da emmek ister diye korkar oldum. çözümünü bilen arkadaşlar lütfen yardım edin...

canım silikon plastik gogus ucları var.satılıyor. cok pratik. arkadasım kullanıyor.

canım öncelikle ALLAH bağışlasın bendaha o aşamaya gelemedim ama görümcemden biliyorum oda bu sorunu yaşadı hatta acısından emziremiyodu bile ama badem yağı sürüyodu yumusaması için bide kremle masaj yapıyordu bi süre sonra kendine geldi. işallah seninde fazla uzun sürmez geçmiş olsun

sütün kaymağını göğüs ucuna sür. iyi feliyor. kuru tutma. sütünden 1-2 damla sür öyle kapat

Ben şimdiden araştırdığım için menengiç yağını duydum hem göğüs uçları için hemde hamişlikten sonraki çatlaklar için falan iyi geliyormuş ama tercih senin canım

ayva çekirdeklerini gül suyunun içine koy bir süre sonra krem kıvamına geliyor sürekli göğüs uçlarına sürebilirsin bebeğin emeceği zamanda göğsünden biraz süt sağıp sıvazla yeter. bebeğinede bir zararı yok geçmiş olsun bebişinle mutluluklar dilerim. bebişinin ağzı aft olursa böğürtlen reçelini ver çok iyi geliyor.

silikon göğüs koruyucu uçlardan al.arkadaşlarım onlardan kullanıyor.

ayvayı rendeleyip çekirdeğiyle kaynatıyosun macun gb oluyor gögsüne sür
kesin çözüm
silmenede gerek yok

bende çok çektim o acıdan 2-2,5 ay sürdü.
çatlamadan öte bir göğsümün ucu resmen yarılmıştı
purelan krem var ben 1.5 ay kullandım çok iyi
krem bitincede saf zeytinyağı kullanmıştım.

canım çok etkili bi yol var denemesi çok kolay.marketten alınan tahinler varya sadece tahin. onların üzerinde biriken yağ oluyo ya.işye o yağı alıp sürüyosun ve inanılmaz bi şekilde hemen etki ediyor... bir haftaya kalmaz gecer.bu yolla bişiciğin kalmaz.örneklerinden öğrenmiştimmmm.............

X