Göğüs ucu yardim kizlar

esraozen

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2012
132
0
Kizlar benim gogus uclarimda yani o genis yuvarlak yerde tuylerim var siyah siyah cok kotu gorunuyor yani tuy deil kil gibi uzun ben onlari bugun agda bantlariyla aldim bunu yapan baska biri varmi? Bu tuylerden boyle mi kurtulabilirim?

bunu ılk kez duydum kadında meme ucunda kıl duymamıstım ama canım dıkkat et tahriş edersın agdayla falan hassas bı yer zaten....

bunu ılk kez duydum kadında meme ucunda kıl duymamıstım ama canım dıkkat et tahriş edersın agdayla falan hassas bı yer zaten....

Yani meme ucu derken canim hani sivri olan kisim degil daha kahverengi pembemci bi bol varya daire seklinda orda

aynen canım bende de var malesef..
hele içlerinden bi tanesi uzuyo onu alıyorum sadece diğerlerine dokunmadım daha çok başıma bela olurlar diye..
nasıl kurtulabiliriz ben de bilmiyorum iyi olmuş bu konu:)

benim de tuyler var. icinden bikac tanesini cimbizla cekmistim zamaninda. o cektiklerim simdi kalin cikiyo. surekli cekmek zorunda kaliyorum. insallah seninki de kalinlasmaz. cogu kiside var bu olay. kac arkadasimla konustuysam cogunda var valla

normal şartlardada tüğlenme sorunum olduğu için bendede var daha önce iğneli epilasyonla gitmişlerdi ama doğumda çok iğne ilaç kullanmıştım çıktılar tekrar cımbızla alıyorum bende kalınlaştılar tabi

Evet kizlar bende cozumunu merak ediyorum gercekten cok sinir bozucu bir durum siyah siyah sert boyle kurtulmak istiyorm ve bugun agda bantlariyla aldim belki yumusar tuy gibi olur diye hicte acimiyormus

çözümü söylüyorum kızlar iyi dinleyin :KK53:

lazer epilasyona gidiyosunuz 10 lira veriyorsunuz kurtuluyorsunuz. bir daha da çıkmıyorlar zaten.
oldu ki çıktılar 2. kez gidersiniz olur biter ama 3. kez olmaz merak etmeyin

deri yapısı sebebiyle lazer epilasyon olurmu bilmiyorum ama iğneli epilasyonla halledebilirsin yoksa başka çözümü yok.. yeterki vücuda düşmeyegörsün

epilasyon kesin çözüm oluyo mu?
ve zararlı olabilir mi

mesela bendeki kıllar tam tenimin bitip kahve kısmın başladığı sınırda daha önce iğneli epilasyonla aldırdım geçmişti ama bebek için tedavi ve hamileylen aldığım ilaçlardan dolayı tekrar çıktılar ama epilayyonlu yerlerden değil tabi.. ağda hiç çözüm değil kılı kökten halletmek gerek. bana hiç bir zararı olmadı şahsen.. ama lazer epilasyon hakkında bilgim yok

mesela bendeki kıllar tam tenimin bitip kahve kısmın başladığı sınırda daha önce iğneli epilasyonla aldırdım geçmişti ama bebek için tedavi ve hamileylen aldığım ilaçlardan dolayı tekrar çıktılar ama epilayyonlu yerlerden değil tabi.. ağda hiç çözüm değil kılı kökten halletmek gerek. bana hiç bir zararı olmadı şahsen.. ama lazer epilasyon hakkında bilgim yok

Peki cnm agdanin zarari yok dimi

Kizlar bide bnm gobek deligimle bikini bolgem arasnda ince tuyler var :KK43:

Kizlar bide bnm gobek deligimle bikini bolgem arasnda ince tuyler var :KK43:

canım sende tüğlenme sorunu başlıyor gibi bence kadın doğum uzmanına görün çoğalırsa zaptetmek çok zor oluyor. ilerlemesine fırsat verme kist veya hormonel bozukluklar sebep olabiliyor

benmde vardı iğneli epilasyon ile bitirdim çıkmıyor zaten 7-8 tane vardıı ilk seferde gitti çıkmadı

Kızlar cımbızla ağdayla falan sakın göğüslerinizdeki tüyleri alayım demeyin. Göğüs hassas bi yer sonuçta bildiğim kadarıyla oradaki damarlar çatlıyormuş arkadaşlar. Dikkatli olalım. Kökten değil yüzeyden alacak bi yöntem bulun fikrimce... :nazar:

Son düzenleme:
X