Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs ucu küçük

cnm merak etme sen evlenince büyür:KK66:
ben 12-13 yaşında, annemle bir komşumuza oturmaya gitmiştik.dedik gögüslerin çıkarken fincan kapatırsan o fincan kadar büyür dedi bizde eve gittik hemen denedik annemle, annem fincan kapatcak maşallah bendeki fincana sığmıyor sağolsun annem de ufak bir kase buldu onu kapadı şimdi tam o kase kadar oldu :KK52:ilginç bişey yani :KK30:

bende hem göğüs yok hemde göğüs ucu napcam ben yaa erkek arkımda acayip düşkn buyuk gögüğslere...çok çaresizim:KK25:

ben yarın şu hayıt tohumunu dencem yaa ii gelrse yazarm snde alırsın cnm ama biri de yazmş tüylenme yapıo napıcas yaaa

Son düzenleme:
Arkadaslar gogus ucunun kucuk olmasi yada olmamasi cikmamasi yani sut kanallarinin kisa olmasindandir. Estetigi var ama geek yok bir aleti var vakumla disa cikmasi saglaniyor. Nerden mi biliyorum kardesimde de ayni dert var cok doktorla knustu bu yuzden. Ameliyatla sut kanallarinin kesilmesi ile cozumu ar ama ilerde cocuk emziremiyorsunuz. Ama sanirim sut kanallari kesilmeden de yapiliyor artik.

Avent niplette ama kullananlar cok memnun degilmis cok buyuk cikartiyormus kardesimin dedigine gore kafam kadar dedi:-) ama kardesim kendi cozum yontemini buldu. Siringanin ucunu kesip eliyle yapiyor ama su an ameiyatli oldugu icin birakti o yuzden kalici bir cozum mu bilemem.

Son düzenleme:
Avent niplette ama kullananlar cok memnun degilmis cok buyuk cikartiyormus kardesimin dedigine gore kafam kadar dedi:-) ama kardesim kendi cozum yontemini buldu. Siringanin ucunu kesip eliyle yapiyor ama su an ameiyatli oldugu icin birakti o yuzden kalici bir cozum mu bilemem.

Onu nasıl yapıyor kardeşiniz anlamadım tam olarak?:26:

Soyle yapiyor igne takilan kismi kesiyor orasini gogus ucuna yerlestiriyor arka tarafini ileri geri cekip itiyor hava aldigindan vakum gorevi goruyor. Umarim anlatabilmisimdir.

X