göğüs ucu kremi

sevorane

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2007
586
4
arkadaşlar benim meme başlarımda kuruma başladı.bana önerebileceğiniz bir krem varmı?

ben dove krem sürüyorum göğüs uçlarıma iyi geldi ama herhangi bir nemlendiricide olabilir sanırım önemli olan kurumasını engellemesi.

arkadaşlar benim meme başlarımda kuruma başladı.bana önerebileceğiniz bir krem varmı?

dogum yapınca bebegini emzir meye başlayınca gögüs ucların yara oluyor ben sana lansinoh tavsiye edrim eczanade yok sitesinde var biraz pahalı ama süper adresi

benimde göğüs uçlarım çatlayıp kaşınıyordu bepanthene ismli kremi kullandım iyi geldi rahatsız oldukça sürüyorum.
Kızlar birde benim göğüslerimden sıvı bişeyler gelmeye başladı yaklaşık bir aydır var ama sürekli değil dr normal olduğunu söyledi. Sizde de oluyor mu merak ettim de?

kozmetik kremlerdense bitkisel nemlendiriciler kullanmanı tavsiye ederim canım.adı aklımda değil ama eczacı biri yönlendirmesini yapacaktır.

ben doğuma 1 ay kala badem yağı kullandım göğüslerıme kurumasını engelledı doğumdan sonrada hakıkı zyağı kullandım hep yumusak tuttu catlamadı sürdukten sonrada iyice sılmek gıbı bı sıkıntın yok zeytınyagının bebeğe zararı krem surunce ıyıce sılmek gerekıyo herseferınde dene ıstersen benım gögüs ucum catlamadı

ne hamişken ne de şimdi garmastan adslı kremi aldım ama kullanmadım daha

benimde göğüs uçlarım çatlayıp kaşınıyordu bepanthene ismli kremi kullandım iyi geldi rahatsız oldukça sürüyorum.
Kızlar birde benim göğüslerimden sıvı bişeyler gelmeye başladı yaklaşık bir aydır var ama sürekli değil dr normal olduğunu söyledi. Sizde de oluyor mu merak ettim de?

bendede ara ara oluyor canım doktorum normal dedi.bebişlerimize hazırlanıyorlar herhalde yerimseniben

Lansinoh Lanolin ben bu ısımde bı krem kullanıyorum cok ıyı gelıyor dogfumdan sonrada yara oldursa ıyı gelıyormus bunu kullanabılırısın

Lansinoh benimde eşimin amcasının kızı kullanıyordu doğumuna yakın almıştı kremi fazla kullanmadan bana verdi bende bu krem hakkında bişi sorcam kremi sürmek çok zor sert bi kerem mi sizce kullanan arkadaşlar söyleyebilirmi acaba sanki çam sakızı gibi bide yapışkanlı.

Ben eczaneden Mustela'nın hem çatlak önleyici hem de gögüsler için olan kremlerini aldım fena değil...

X