Göğüs ucu koyulaşan ?....

Charm

Whats up ?
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2007
10.881
24
Arkadaslar sizinde göğüs uçlarınız koyulaştı mı?....
Bu koyuluk ne zaman geçer acaba ?...
Doğumdan sonra önceki haline döner mi ?.....fisfisfis

Arkadaşım merhaba şu anın tadını çıkar bence herşey normal merak etme olacak tabi daha vücudumuzda neler olcak değişiklikler olması gereken şeyler, hormonlarla alakalı, rahat ol, doğumdan sonra herşey normale döner merak etme.

Arkadaslar sizinde göğüs uçlarınız koyulaştı mı?....
Bu koyuluk ne zaman geçer acaba ?...
Doğumdan sonra önceki haline döner mi ?.....fisfisfis

Memelerdeki kan akımını artışına ve süt bezlerindeki büyümeye bağlı olarak meme uçları genişler ve koyulaşır. Damarlanmada artış gözlenebilir. Hızlı büyüme ve hormonal etki hassasiyete neden olabilir. Son döneme girildiğinde meme ucunda salgı olabilir.

Böyle bir bilgi buldum.Benim bildiğim kadarıyla hemen geçmiyor.Çünkü bebek emme merkezi olarak görüyor o geniş halkayı.Ama ilerde geçiyor tabi :)

olmasının sebeplerını bılıyorum ama benım merak ettıgım ne kadar sure sonra gecıyor..
cunku cok koyulastı ya hep böle kalmaz ınsallah..
anneme fılan sordum sımdı 4 cocuktan sonra onunkı koyu renk degıl demekkı donuyor ama umarım cabuk doner..
hiç sevmedım bu halını..:1closedeyes:

canım benim bi arkadaşım demiştiki emzirdikçe eski haline dönüyor....

öylemii o zaman cok ıyıı..
zaten ufaklıgı bır dogurayım..
yapacagım seyler sıralı benı beklıyor..
cok duzenlı spora baslıyacagım...
zayıflayacagım.. kendıme bakıcam tekrar oncekı halıme donmek ıcın..
sımdı dısarı cıkacakken ne gıyecegımı sasırıyorum..
hıcbırseyı yakıstıramıyorum kendıme yaa.. :1closedeyes:

Benden sana nacizane bir tavsiye.Hiç acele etme 2. çocuğumda bende bunlaru hayal etmiştim ve uyguladım bebişimde çok gaz yaptı.En güzeli zamana bırakmak.

Benden sana nacizane bir tavsiye.Hiç acele etme 2. çocuğumda bende bunlaru hayal etmiştim ve uyguladım bebişimde çok gaz yaptı.En güzeli zamana bırakmak.

spor yapmak ve zayıflamak mı gaz yaptı anlamadım ?? fisfisfis

Son düzenleme:
X