Gögüs ucu ağrısı

sevvalpapatya

Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2024
205
47
19
Merhaba kızlar adetime 4 gün kaldı göğüs uçlarım çok acıyor arada yumurtalıklarıma kasıklarıma ağrı giriyor bide çok hafif arada mide bulantıları yaşıyorum sizce hamile olabilir miyim elimde test yok pazartesi alıcam sadece gögüs ucu acısı olup hamile kalan varmı acaba

Benim de normalde acımazdı ama hamileliğimi öğrenmeden birkaç gün önce hassasiyet başlamıştı. Hamile olma ihtimalin var yani

Kişiden kişiye değişiyormuş bende o yüzden emin olamadım sadece gögüs ağrısıyla hamile kalan varmı merak ettim
Benim adet günüme kadar hic belirtim olmadi su anda da sadece gogus uclarimda aci var. Eger daha once hic basina gelmediyse(benim de regl zamani olmazdi böyle bir sey) hamile olma ihtimalin yüksek bence istiyorsan vardir ins. 🙏

Benim adet günüme kadar hic belirtim olmadi su anda da sadece gogus uclarimda aci var. Eger daha once hic basina gelmediyse(benim de regl zamani olmazdi böyle bir sey) hamile olma ihtimalin yüksek bence istiyorsan vardir ins. 🙏
Bebiş istiyorum 3 aydır deniyordum olmadı sonra ovülasyon testi yaptım bu ay biraz ümitliyim o yüzden inşallah hamileyimdir

X