Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs şekillendirici krem

pinky20

Guru
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2012
13
1
Selam arkadaşlar :) Ben göğüs büyütücü ve şekillendirici yeni çıkmış bir ürün aldım.Watsonslarda satılıyor Deborah Bioetyc breast volumising treatment push-up effect.Gögüslerin daha büyük gözükmesini sağlayan bakım kremiymiş.Kutusunda düzenli kullanımda gögüslerde 1,6cmye kadar daha yuvarlak yönde şekillenme ve 1,7 cm ye kadar sıkılaşma görülür yazıyor.Ben şimdi kullanmaya başladım 2 gün oldu.Eğer faydasını görürsem size de önericem .Aranızda daha önce bu ürünü kullanan oldu mu?Memnun kaldınız mı?Bu tür krem kullananlar başarılı sonuçlar elde etti mi?Çok merak ediyorum.Sizden yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler :)

Son düzenleme:
benim bu tür şeylerden hiç ümidim yok malesef ya. doğal otlardan krem yapımları, bu tür kimyasallar falan... inanmıyorum nedense. ama gerçek olmasını dilerim :)

sonuç alırsanız yazın mutlaka :)

benim bu tür şeylerden hiç ümidim yok malesef ya. doğal otlardan krem yapımları, bu tür kimyasallar falan... inanmıyorum nedense. ama gerçek olmasını dilerim :)

sonuç alırsanız yazın mutlaka :)
Ben de sizin gibi düşünüyordum ilk defa bu tür ürün kullanıyorum göğsün büyümesi genetik ve biraz da hormonlarla ilgili ama sonuçta sıkılaştırma özelliği de varmış bari ondan faydasını göriyim eğer memnun kalırsam size de önericem teşekkür ederim :)

Son düzenleme:
inşallah işe yarar :) haberlerinizi bekliyoruz

Tam 1 hafta 2 gündür bu kremi kullanıyorum kutusunda dediği gibi sabah ve akşam günde 2 defa masaj yapıyorum.Şimdilik göğüslerimde çok hafif bir dolgunlaşma var :)

Son düzenleme:
Sonuçları merak eden arkadaşlar için yazıyorum uzun zamandır kullandığım göğüs şekillendirici krem göğüslerimdeki yuvarlaklığı arttırdı ve çok az da olsa dolgun görünmesini sağladı.Göğüslerimde görünen bir büyüme yok 8 hafta boyunca kullanın yazıyor üstünde bakalım o zamana kadar biraz daha dolgunlaşabilir :) Şimdilik söyleyebileceğim tek şey kremler sadece dolgun gösteriyor yani şerbetçiotuyla karışım hazırlayanlar için de muhtemelen aynı şey geçerlidir.Kremlerle göğüs büyütmeye çalışan arkadaşlara duyuriyim göğsünüz büyümüyor yine aynı ölçüde kalıyor ama dolgun görünüm elde ediyorsunuz.Göğsün bir kaç kup büyümesi anca hormonlarla ya da estetik ameliyatla olur diye düşünüyorum.Benim gözlemlediklerime göre yazdım :)

Son düzenleme:
merhaba, bahsettiginiz krem gogus buyutmek icin degil sıkılastırıp sekillendirmek icin, buyutmek icin olanlar hormon ihtiva ediyor ve pek saglikli olmadiklari soyleniyor bilginiz olsun.. ayrica hormon olmadan da gogus buyutmenin ameliyat disinda imkani yok, bu urunde hormon yok duzenli kullanimda sıkılasma sagliyor, yazmislar da ustune kocaman push up diye :p kilo kaybinda yasanan sarkmalarda ise yarayacagini dusunuyorum.

merhaba, bahsettiginiz krem gogus buyutmek icin degil sıkılastırıp sekillendirmek icin, buyutmek icin olanlar hormon ihtiva ediyor ve pek saglikli olmadiklari soyleniyor bilginiz olsun.. ayrica hormon olmadan da gogus buyutmenin ameliyat disinda imkani yok, bu urunde hormon yok duzenli kullanimda sıkılasma sagliyor, yazmislar da ustune kocaman push up diye :p kilo kaybinda yasanan sarkmalarda ise yarayacagini dusunuyorum.

Sadece sıkılaştırıyosa bende kullanmak isterim
Daha fazla büyümesine gerek yok benimkilerinin :KK1:

:KK43: Gögüslerim son 1 ayda küçülmeye basladı hatta minik minik çatlaklar bile oluştu kenarlarda bu gün 2 tane Deborah Dermolab Göğüs Hacim Sağlayan Losyondan aldım bakalım faydası olacak mı.:KK43:

X