gögüs pedlerine dikkat !!!!

E

EU3

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU3
merhaba arkadaşlar ben bunu yeni doğum yapan bi arkadaşımdan duydum sizlerlede paylaşmak istedim.gögüs pedleri ıslandığında bakteri üretiyomuş bu bakterilerde bebeğe kolaylıkla bulaşabiliyomuş arkadaşımın doktoru kesinlikle ped kullanmamasını onun yerine lahana yaprağı koymasını tavsiye etmiş ve arkadaşım lahana yapraklarının gögüs yaralarına em çok ii geldiğini hemde gögüsteki ateşi aldığnı söylüyo.( beyaz lahana yapragını gögüs pedi boyunda kesip yıkayıp kurutup aralarına kağıt peçete koyarak buzdolabında saklanıyo ve günlük olarak değiştiriliyomuş) umarım sizlerinde işine yarar..

• Konu Sahibi EU3

Kokmaz mı lahana yaa.Acaba iyi markaların falan antibakteriyel pedleri yok mudur?Daha bu alanlara el atamadım piyasadan haberim yok.fisfisfis

• Konu Sahibi EU3
Bi bu kalmıştı bakteri üretmeyen ve insanlara zarar vermeyen...:1closedeyes:

• Konu Sahibi EU3
göğüs ucunu temizlemeyip sık teğiştilmese bence ne koyarsan bakteri ürer. göğüs pedinden kaynaklandığını zannetmiyorum. hijyen kurallarına uyulduğunda hiç bir problem olacanı zannetmiyorum.a.s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…