Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri gögüs ölçüleri nasıl alınır?

WAYMIS

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2014
330
53
36
kızlar gülmeyin ama bi şey soracağım. formlarda hep gögüs altı ve üstünü ölç diye bir algı var. bunlar tam olarak neresi. gögsümüzün bittiği yer ve tam ucunun orası mı? bir de mezurayı biraz sıksan bir kaç cm az ölçe. tam olarak nasıl ölçüyorsunuz öğrenebilir miyim:)??????????

mezurayı sıkmıyorsun canım ama gevşekte bırakmıyorsun.tam kararında dik durmuşken göğüs altından yani bittiği noktadan sırt ölçünü alıyorsun.sonrada göğüslerin en dolgun yerinden aynı şekilde..
işte aradaki fark senin göğüs dokunun varlığı oluyor..ve bence genellikle 15 -20 cm fark olan göğüsler normal..
mesela alt 70 üst 90 olsaydı keşke bizimde..tabii burda göğüs şeklide önemli.

mezurayı sıkmıyorsun canım ama gevşekte bırakmıyorsun.tam kararında dik durmuşken göğüs altından yani bittiği noktadan sırt ölçünü alıyorsun.sonrada göğüslerin en dolgun yerinden aynı şekilde..
işte aradaki fark senin göğüs dokunun varlığı oluyor..ve bence genellikle 15 -20 cm fark olan göğüsler normal..
mesela alt 70 üst 90 olsaydı keşke bizimde..tabii burda göğüs şeklide önemli.
KIZ BNM GÖGSÜM 8 CM FARK VAR:KK43: ALT :70 ÜST: 78... ACABA YANLIŞ MI Kİ DESEM BOŞ KONUŞMUŞ OLURUM DEMİ:KK43:

KIZ BNM GÖGSÜM 8 CM FARK VAR:KK43: ALT :70 ÜST: 78... ACABA YANLIŞ MI Kİ DESEM BOŞ KONUŞMUŞ OLURUM DEMİ:KK43:
hemen hemen aynıyız canım bak benimde alt 72 üst 80 cm..yani dolgusuz bir 75 beden asla dolmuyor.
bu 7-8 cm lik fark belki biraz büyür diye umudum..

hemen hemen aynıyız canım bak benimde alt 72 üst 80 cm..yani dolgusuz bir 75 beden asla dolmuyor.
bu 7-8 cm lik fark belki biraz büyür diye umudum..
Matem ama gerçek şu ki masaj yapıyorum ya ilk günlerde eline boş boş geliyordu şimdi daha dolgun sanki. Evet büyümedi ama dolgunluk var ya... Büyür inş ya CNM eşim çok problem değil ama Ben büyüsün istiyorum

kızlar benim göğüs altı 71 göğüs üstü 82 nasıl sizce büyür mü?
Göğsün yuvarlak mı nasıl anlatsam çevresi yuvarlak gözüküyor mu yoksa aynaya bakınca düz mü gözüküyo anlatabilmişimdir umarım :KK43: eğer yuvarlaksa iyidir bence , benimde arada 10cm fark var ama benim biri diğerinden daha küçük , küçük olan tamamen düz gözüküyo :KK43:

Göğsün yuvarlak mı nasıl anlatsam çevresi yuvarlak gözüküyor mu yoksa aynaya bakınca düz mü gözüküyo anlatabilmişimdir umarım :KK43: eğer yuvarlaksa iyidir bence , benimde arada 10cm fark var ama benim biri diğerinden daha küçük , küçük olan tamamen düz gözüküyo :KK43:
yuvarlak canım fena değiller ama bi 5 cm kesin lazım yaaaa :KK43: rezene küç çörekotu devam sonrada hayıta geçicem pes etmek yooook

BEN ÇÖREK OTU YAPIYORUM İKİ GÜNDÜR. Bİ DEĞİŞİKLİK YOK...

canım 2 günde ne değişikliği:KK70: ben 1 senedir uğraşıyorum anca 2cm falan fark etti
CNM arkadaş gece sürdüm sabah olanlara inanamadım dedi de bn onun için dedim 2 gündür sürüyorum bi şey olmadı siye

X