Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Selam,yarın ayarlayabilirsen gel bentoprağın yanına,evim yakın demiştin tanışırız

Merhaba Jelesec.Notunu geç gördüm.Ben de akşam 8 de uğradım Bentoprak ın yanına.Ona bir sürprizim de vardı hatta:) Ama onunla ikimizin arasında İnşallah Edbeer in ameliyatında görüşürüz sevgiler...

AAA ne kötü bu özelden msj gönderememek daha dolmadı daha dolmadı...100 msj çok büyük bir rakam nedenini açıklayabilirmi yetkililer acaba? neden 100??? Bari 50 olsun

Merhaba canım,nasıl bomba gibi değilmi?Ben şaşırdım o kadar iyi olmasına,gözündeki batma onu karında daha çok zorladı.İnşallah tanışırız sana bakmam lazım benim

Merhaba canım,nasıl bomba gibi değilmi?Ben şaşırdım o kadar iyi olmasına,gözündeki batma onu karında daha çok zorladı.İnşallah tanışırız sana bakmam lazım benim

Aynen bomba gibiydi:) Sürekli gözünü tutuyordu damla damlatıldığını çok battığını falan...karnını sorduğumda hiç bir zorluk olmadığını söyledi korse takılmıştı benden sonra yürüyecekti.Bu arada çook tatlı bir kızı vardı.Burdan anneli kızlı ikisine de sevgiler...

Tek sıkıntı yaşamadan bu süreci tamamlama na az kaldı.(senden çaldım bu cümleyi)Yeni serap bundan sonraki hayatında çok daha mutlu olur inşallah.Havalar ısınmaya başladı dikkat et dikiş yerlerine öptüm

Şuanda 102.msj ımı yazarak şampiyonluğumu ilan ediyoluuum :))))))) TUTMAYIN BENİ HERKESİ ÖZELDEN TACİZ EDECEEM.Yaşasın özgürlük yaşasın 100 MSJ...Edbeer,serap38,jelesec,bentoprak,ogltkn,...yupiii)

herkese merhaba
bu gün drenlerim çıkarıldı veeee ben banyo yaptım. haftaya da dikişler alınacak
desteğiniz için çok teşekkür ederim

sonunda kendime doktor buldum süt bezleirni sorun etmediğim ve hiç bir zaman çocuk istemediğim içni biraz daha esnek davranıp daha fazla küçültebileceklerin söyledi tabi sorumluluk tamamen bana ait.Ama şöyle bir şey de varki ameliyat olan arkadaşlar hareketlerinizde kısıtlama yaşadınız mı?Ben çok spor yapan çok aktif bir insanım ne kadar zaman içinde eski tempaya dönebildiniz spor yüzme vs. aktiviteleri yapabildiniz mi?

Bu arada ameliyat olanlara geçmiş olsun umarım en yakın zamanda etkilerini de atlatırlar:)

Sonradan pişman olmayın Widerwillen.Çok büyük ve geri dönülmez bir karar almışsınız.Hakkınızda hayırlı olsun.Spor yapmaya tam olarak ameliyattan 2 ay sonra başladım.Ekim17 ameliyat tarihim.3 hafta sonra küçük küçük yürüyüşlere başlayıp 10 gün kadar bir zamanda daha doğrusu 1 ayın sonunda tempolu bir şekilde yürüyüşlere başlamıştım(Ben karın ameliyatı da olmuştum)Aralık ortası gibi üye olduğum merkezde gym e başladım.Ocak ortasında ağırlık çalışmalarım başladı.Şuanda hem gym hem ağırlık+plates çalışmalarımı dönüşümlü olarak yapıyorum.Sizin sadece göğüs olacağı için bu süre daha kısalabilir diye düşünüyorum.Tam randımanlı olarak spor çalışmaları 2.5 ay sonra diyelim.

Benim prog. bu şekilde oldu ama sizinki nasıl olur en güzel doktorunuz karar verir.Sevgiler...

herkese merhaba
bu gün drenlerim çıkarıldı veeee ben banyo yaptım. haftaya da dikişler alınacak
desteğiniz için çok teşekkür ederim

Çok acele etme,arkadaşım konuştuk telde işe güce saldırmışsın hemen,aman bari 10 gün daha dikkat et dikişlerinde sorun olmasın.Banyo olayı ne büyük mutluluk,oh rahatlamışsındır.Çok öptüm canım görüşmek üzere bay

Hakkında hayırlısı olsun,ben kendi adıma böyle bir karar veremezdim.Bir evladım olmasına rağmen 17 sene sonra tekrar bir evlat sahibi daha oldum(bende artık kesin yapmam diyordum,ama bebek çekti canım,emzirmek bence en büyük keyif)Kararından inşallah pişman olmazsın arkadaşım,bana doktor 1 ay sonra yapabilirsin demişti.Şans seninle olsun tarihin ne zaman?

Herkese merhaba ve teşekkürler.Jelesec arkadaşıma ayrıca çok teşekkürler ameliyatta yanımızda olduğu için nldglp arkadaşta ziyaretime geldi.Ben iyiyim şimdilik problem yok sonucu görmek için bekliyecez artık.Çok oturamıyorum topiğe fazla giremeyebilirim.

Sen ne kadar güçlü bir kadınsın maşallahAmeliyat sonrası halin beni şok etti karın germe değilde,sanki kaş aldırmış gibiydin.Umarı sonuçların seni çok mutlu eder tabi çok erken bekleyip göreceğiz(güzel kızına sevgiler)Aman canım dinlen ve dikkat et ve kontrolde haberim olsun şu izi merak ediyorum incemi,kalınmı ,uzunmu vs öptüm bay

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim ameliyatım 13 nisanda olucak dediğiniz gibi geri dönüşü olmayan bir karar ama görseniz tamamen bana ait olmayan bambaşka birinin göğüsleri gibi duruyorlar.Spor konusunu doktora da sordum yürüyüş ve göğüsle ilgili olmayan sporları 1 hafta içinde de yapabilirsin koşuyu ise sıkı bir sporcu sütyeniyle ve zorlamadan yapman lazım dedi.1 ay sonunda istediğim sporu yapabilirmişim.
Burda bir çok bu ameliyatı olan var hiç pişman olan istediği gibi olmayan oldu mu?Ameliyatı hiç sorun etmiyorum da sonunda o kadar yaptırıpta hiç içime sinmezse diye bir şüphem var :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…