Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

teşekkürler dostlar
şimdilik içim rahat
emzirme işi bitsin:)
gidelim ufuk beye
anlatırım bende sizler gb
sağlıkla güzellikle kalın

arkadaşlar merhaba ben bu siteye yeni üye oldum amelyat olcamda olanlar varsa bilgilendirebilirmi nefret ettim bu gögüslerden

Merhaba arkadaşım ben de haftaya olucam bu ameliyatı,seninle aynı şehirdeyiz sanırım sen nerede olmuştun ameliyatı arkadaşım,ve de memnun kalmışmıydın acaba,malum yaklaştı ya neşterrr heyecanlıyım,teşekkürler.....

arkadaşlar merhaba ben bu siteye yeni üye oldum amelyat olcamda olanlar varsa bilgilendirebilirmi nefret ettim bu gögüslerden

Hoşgeldin Elfonur a.s. Ben de dahil bir çok arkadaş oldu bu ameliyatı. Benimki 2 aylık henüz...Sıkılmazsan bu bölümü baştan sona oku derim. Ya da sen sor biz elimizden geldiğince cevaplarız seve seve.......

Gasmiee güle güle kullan memişlerini..... sositososito sositososito sositososito Ne zaman olmuştun?????

Valla güle güle kullanıyyorum canım benim... darısı sana geçen seene şubat ayında oldum. ve çok memnunum ağrılarım kalmadı... hayatımda hiç olmadığı kadar güzel gögüslere sahibim. En güzeli de istedgim sütyeni alıp giyebiliyorum..... renk renk desen dsen :)

umarım sende güle güle çıkarsın ameliyattan :)olumunekankayizsmile

Canım benim bende 2 ay önce oldum...Daha sporcu sütyenini çıkaramadım. Doktorum 3 ay takmam gerektiğini söyledi.Ben de o rengarenk sütyenlerden alacağım günü sabırsızlıkla bekliyorum. Darısı tüm isteyenlerin başına diyelim......:dance: :dance: :dance:

merhaba ne güzel darısı bana inşallah bende olmak istiyorum yarın aylin hn.la randevum var çok heyecanlıyım sizlerden cesaret buluyorum,sen kime ameliyat olmuştun ,kaça oldun.tsk...

çok geçmiş olsun,darısı sıradakilerin başına inşallah

Ben ameliyat olali 4 ay olmak uzere hanimlar. Uyarayim sizide ,ben butun parami dantelli sutyenlere yatiriyorum :) Biri beni durdursun diye bagirarak alisveris yapiyorum ama mutluyum. Neden bunca sene beklemisimki,tasimisim hammal gibi o yukleri . Sirt agrim kalmadi,istedigim sutyeni aliyorum,spor yapamazdim rahat rahat kosuyorum artik. Yaza askili yada hayir askisiz elbise giyecegim sabirsizlaniyorum, tabi biraz kilo vermek lazim. Memisler gidince gobus kocaman ortaya cikiyor. Aslinda hep varmisda ben yukardan gormuyordum :) Ameliyat olmak isteyenler dusunmeniz gereken sadece doktor secimi bence. Yoksa ameliyat agrisi filan cok cok az ,inanin deger.Canim doktorum benim opuyorumnanaktan

göbeği haklı hale getirmenizin tek yolu var :) hamile kalmak :)))
Benim de ameliyatımın üzerinden 7 ay geçti, gerçekten de göbek varmış, çıktı biraz ameliyattan sonra ama şimdi bebek de var hiç de sorun olmuyor.

Merhaba,
1. adım karar vermek, 2. adım kendini en rahat hissedeceğin doktoru seçmek.
Benfiknur ile aynı benim doktorum da. Ufuk Bey Ege'de. Ben ağustos başında ameliyat oldum ve hiçbir sıkıntı yaşamadım. Hastanede de son derece ilgililerdi, doktorum bile ameliyat aralarında yanıma uğradı, durumumu sordu filan.. En koktuğum an evde 4. ya da 5. gündü tam hatırlamıyorum dikişleri gördüğüm andı. bi ton dikiş varmış ama hiç ağrı acı yok demiştim.. ameliyattan sonra 5. günde işe gittim. çok hızlı iyileştim. sigara içmiyor olmanın dikişlerin iyileşmesinde çok önemli etkisi var sanırım.
neyse.. umarım kendin için en iyi kararı verirsin. Bol şans.

pelinsu28 , senin adına çok sevindim canım. Aynı sorun bende ve annemde de var ben ameliyatı henüz düşünmüyorum sanırım evlenip çocuk olayından sonra netleşecek, ama annem son derece kararlı. Artık sütyen askıları o kadar iz bırakmış ki omuzlarında içeri çökmüş nerdeyse ve her alışverişte aynı üzüntü. Ankarada hangi doktora ameliyat oldun , ve maliyeti ne oldu ? bize bilgi verir misin ?

selam kızlar, annem en sonunda göğüs küçültme ameliyatı olmaya karar verdi, göğüslerinin büyüklüğü yanı sıra kötü huylu olmayan bir çok kitlesi var bu kitleler zaten büyük olmasının en önemli nedeni .O kadar çok kitle var ki gittiği doktorlardan hepsi bunları temizleyelim ve küçültelim dedi. Yaşı 46 daha da zaman geçmeden yaş faktörü nedeniyle artık ameliyat olası lazım. Ankara da göğüs estetiği üzerine iyi doktorlar var mı? ayrıca maliyeti ne kadar olur ? bizimle paylaşırsanız çok seviniriz :))

Canim ya once koca bulmak lazim asil sorun o :kedi:

Merhaba, yasini bilmiyorum ama bende yillarca evlenip cocuk olsun sonra diyerek erteledim 39 yasina girecegim bu ay,ne evlenmek nasip oldu nede cocuk . Simdi soruyorum kendime neden bekledimki bu kadar diye. Eski resimlere bakiyorum sasiriyorum sanki hep boyleydim ,bilmeyenler cok zayifladin diyorlar. O cok istedigim sutyenlerden aliyorum bol bol. Gazi hastanesinde ameliyat oldum,doktorum dunya tatlisi Doc.Dr Reha Yavuzer, inanin hic buyutulecek bir ameliyat degil (onemli bir hastaliginiz yoksa) Memurum ama devlet hic bir seyi karsilamadi yaklasik 3000 liraya mal oldu, Her sey dahil :) Sorulariniz olursa cekinmeden yazin. Bende bu foruma uye olduktan sonra ameliyata kesin karar verdim.

26 yaşımdayım, önce annemi bu dertten kurtarmaya çalışıyoruz :) Tam emin değilim ama Reha Bey bir seneliğine yurt dışındaymış, bu forumdan öğrendim ben de. pazartesi telefon edeceğim hastaneye kesinleşecek burada olup olmadığı. Reha Beyin iyi bir cerrah olduğunu duymuştuk. Anneme de sizden bahsettim cesaretlendi. Ama eğer Reha Bey burada değilse, Ankara'da başka doktor arayışında olacağız. Babam memur, annem çalışmıyor, yani özel bir hastane biraz zor gibi. Üniversite hastanelerini daha çok tercih ediyoruz bu yüzden.

kızlar ben geldimmmm ama şu anda kollarımı pek kullanamıyorum 1 hafta sonra görüşmek üzere

tellinaz çok geçmiş olsun ama korkutma bizi bişiler daha yazsaydın ya:))
en azından belki daha rahatlamış olurdum. bende aylin hanım dan randevu aldım fakat sanırım muayenesi 100 tl olduğu için arayıp iptal etmek zorunda kalıcam. Sadullah Bey den randevu aldım haftasonu gidicem görüşmeye çok heyecanlıyım. Aynı zamanda stresliyim beni hemen ameliyat etsin istiyorum hiç beklemek istemiyorum. Bu site sayesinde cesaretlendim bende:)

annejim cumartesi aylin hn.la görüştük söylediğin kadar var insana güven veriyor hemen ameliyat olmak istiyor insan ,birde sadullah beyle görüşücektim ama aylin hn.da karar kıldım şimdi işyerindeki işlerimi ayarlayıp kısmetse nisan sonu ameliyat olmak istiyorum sen nasılsın göğüslerin istediğin gibi oldumu memnunmusun çok ağrın oldumu tşk.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…