Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri göğüs için buz masajıııı

gul77

Guru
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2008
555
28
ya kızlar aranızda göğüs buyutme ıcın buz masajı yapıp ve sonuç alanlar yazarmısınız lutfeennn

ben buzla masaj yapmadım ama masajın etkili olduğunu düşünenlerdenim bir ara çörekotu yağıyla masaj yapmıştım etkisi de oluyor gibiydi ancak devam edemedim.benim hergün yağlarla buzlarla masaj yapmak bitki çayları demleyip içmek gibi bir şansım yok malum yurtta kalıyorum ve imkanlar sınırlı.şimdi başka bir yöntem deniyorum göğüs kaslarımı geliştirerek daha iri görünmesini sağlamak istiyorum bunun için ellerimi yumruk yapıp göğüs hizasında birbirne bastırırken göğüs kaslarımı geriyorum zaten göğsünüzün kasıldığını net olarak görebiliyorsunuz.fakat buna ek olarak hayıt tohumu içren tabletlerden kullanmak istiyorum.her gün nete girme şansı yok ama eğer kayda değer bir gelişme olursa mutlaka haber veririm.bu arada yaşım 21 göğüs ölçüm alttan 68 göğüs ucundan 79

ben aklıma geldikçe yapıorum büytmde etkisi olmadı ama daha dik ve diri duruyorlar buz masajı yaptığında

buz masajının sadece toparlamaya ve dikleştirmeye yardımcı olduğunu biliyorum, dolgunluk için işye yaramıyo

buz masajı kan dolaşımını hızlandırdığı için faydalı ama tek başına buz masajı yaparak büyüten bir arkadaş olmadı...

yardımlarırnız ıcın tesekur ederım arkadaslar...bende çörek otuyla masaja basladım 5.gunum sanırım sanku az bı dolgunluk var ama reglıme de 1hafta kaldı belkıde o yuzden dır belımıyorum bıtınce anlarım artık ınsallah ıse yarıyodur....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…