Göğüs hassasiyeti gebelik mi

Aymisin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2018
116
33
Merhaba arkadaşlar.ovülasyon testi yaparak bu ayı değerlendirdim. Reglime daha 12 gün varken göğüs hassasiyetim başladı. Şuan hala deli gibi hassaslık var. Bu şekilde bir durum yaşayan var mı? Ara ara sabahları hafif bel ağrısı oluyor. Daha önceki hamileliğimde aile geleneği gibi olan mide bulantısı yaşamıştım. Bu ay henüz bulantı ya da kokulara karşı hassasiyet yok. Daha erken olabilir belki koku belki diyorum. Reglime 12 gün varken göğüs hassasiyeti sizce normal mi?

Neden olmasın
Merhaba arkadaşlar.ovülasyon testi yaparak bu ayı değerlendirdim. Reglime daha 12 gün varken göğüs hassasiyetim başladı. Şuan hala deli gibi hassaslık var. Bu şekilde bir durum yaşayan var mı? Ara ara sabahları hafif bel ağrısı oluyor. Daha önceki hamileliğimde aile geleneği gibi olan mide bulantısı yaşamıştım. Bu ay henüz bulantı ya da kokulara karşı hassasiyet yok. Daha erken olabilir belki koku belki diyorum. Reglime 12 gün varken göğüs hassasiyeti sizce normal mi?
Bnde de aynı şekilde olmuştu ve hemen ardından kasık agrısı başlamıştı adet olacagım zannederken hamileydim . Adet belirtilerini herzamankine göre daha yoğun yaşamıştım o ay

Neden olmasın

Bnde de aynı şekilde olmuştu ve hemen ardından kasık agrısı başlamıştı adet olacagım zannederken hamileydim . Adet belirtilerini herzamankine göre daha yoğun yaşamıştım o ay
İnş benimde öyle olur. Şuan tek belirtim bu. Bu ağrı adet yüzünden oluyorsa çektiğimiz büyük çile. Zaten 26 günde bir regli oluyorum. Son 12 günü göğüs ağrısı çekmek nedir

Neden olmasın

Canım merhaba bebişini sağlıkla kucağına alırsın inşallah benim sağ kasigimda yumurtlama sonrasında hep ağrı oldu bıçak saplanır gibi ayağa kalkınca özellikle reglime 4 gün kaldı regl ağrısı ve şişkinlik var belime bıçak saplaniyoe sanki böyle belirtiler var miydi

Canım merhaba bebişini sağlıkla kucağına alırsın inşallah benim sağ kasigimda yumurtlama sonrasında hep ağrı oldu bıçak saplanır gibi ayağa kalkınca özellikle reglime 4 gün kaldı regl ağrısı ve şişkinlik var belime bıçak saplaniyoe sanki böyle belirtiler var miydi
Hassasiyetin başladığı gün benimde kalçamın biraz alt kısmı gibi yere saplanma ağrısı oldu. Oturmakta bile zorlandım. Bir kaç gündür sabahları kalktığımda sürekli bel ağrım oluyor.yatağım da konforlu üstelik.kasık ağrım ama hafif derecede oluyordu şuan geçti gibi sadece ara ara burdayım gibi bir his oluyor kasıklarda ama bunu ben hamile kalmak istediğim için olmayan şeyleri hissediyor muyum diye yorumluyorum. Deli hibi göğüslerim sızlıyor südyen takmak bugün işkence oldu. Reglime daha en az 9 gün var. Hadi bir ümit diyorum işk belirti bu olanilir mi

Ben hamileliğimi öğrenmeden 13 gün önce göğüs hassasiyetim başlamıştı onun dışındaki belirtiler bel kasık ağrıları regl dönemiyle aynı benim tek fark göğüs hasssasiyetimdi regl gününüzde veya geçince

büyük ihtimalle pozitifi görürsünüz inşallah

X