Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs egzersizi x ve o demek

maden suyu

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2007
748
1
GÜZEL göğüslerin sırrı iyi bir cilt ve kas yapısından geçiyor. Askılardan kurtulmanın tek yolu sırt ve pazu kaslarını geliştirmekten geçiyor. Ama kolay bir egzersiz var. X ve O haflerini abartılı bir biçimde günde 2 kez, 20 defa art arda söyleyin. Göğsünüzdeki kasların hareket ettiğini hissediyor musunuz? Avuçlarınızı burun hizasına kaldırın. Kollarınızı iki yana uzatın, avuç içlerinizi hızla açıp kapayın. Göğüs kaslarınız bu şekilde harekete geçecektir. Her seferinde 10 tekrar yapın.

Son düzenleme:
..................................................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
x o muuu?
ilginç...
ama bunun göğüsle alakası ne?
yüz gerdirmek için söylenmiyormuydu?

Canım eğer denersen anlayacaksın. Sürekli ardarda söyle. Göğsünde hareketlenme olduğunu anlayacaksın, nefes alır verirken göğsünü kullanıyorsun sonuçta :KK6:

Canım eğer denersen anlayacaksın. Sürekli ardarda söyle. Göğsünde hareketlenme olduğunu anlayacaksın, nefes alır verirken göğsünü kullanıyorsun sonuçta :KK6:

cnm 2008 de açmışsın konuyu... sen yaptın mı ne kadar bi değişme oldu? ölçü olarak ne kadardı ne kadar oldu

cnm 2008 de açmışsın konuyu... sen yaptın mı ne kadar bi değişme oldu? ölçü olarak ne kadardı ne kadar oldu

hayatım o ara deniyordum sonra üşendim bıraktım maden suyu önermişti bi arkadaş onu içtim her gün 1 tane ve bıraktım uzun süredir içmiyordum dolgunluğu hala aynı küçülmedi yani, tavsiye ederim :KK16:

X