Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri göğüs büyütücü olarak denediklerim ve izlenimlerim

gelincik82

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2010
24
0
arkadaşlar bende daha büyük göğüsler isteyen biri olarak küç'ü, rezene çayını,çörekotu yağını (masajla) ve doowell bandı denedim.küç ve çörek otu yağını aynı zamanda kullandım bu arada sırtımda doowell vardı :) pamela gibi olmam lazımdı aslında küçü içerek çörekotu yağınıda masajla 2 ay kadar kullandım hafif bir dolgunluk oldu ama pek büyüme olmadı üşenmeye başladım ve bıraktım.hepsi geçici gibi geliyor bana ama bir ümit şimdi bontaviyi kullanıyorum şu an 3 hafta oldu henüz hafif bir dolgunlaşma ve yuvarlaklaşma var en az 2 kutu kullanmak lazımmış azmedip kullanıcam bu sefer,sonuçları yazarım. kaydirigubbakcemile5

OLE şeler kkullanmaya cesaretım yok hap vs silikon yaptırıcam 3-4 yıl sonra inşş =))

gelincik82 eğer bontavi kullanıosan gelişmelerini bontavi göğüs geliştirici hap forumuna yazarmısın canım?bende bu hafta almayı düşünüyorum ordan takip ediorum

gelincik82 eğer bontavi kullanıosan gelişmelerini bontavi göğüs geliştirici hap forumuna yazarmısın canım?bende bu hafta almayı düşünüyorum ordan takip ediorum

tamam canım direk bontavi forumuna yazarım tabi, az kaldı bir ay dolsun hele,ama su an gerçekten bir yuvarlaklaşma ve dolgunlaşma var 2 kutuya başladığım zaman daha etkili olur diye düşünüyorum,umarım etkisi geçici olmaz.zamanla göreceğiz bakalım,en azından tamamen bitkisel ve içeriği bilinen bitkilerden oluşuyor. gelişmeleri paylaşırım tekrar.inşallah etkili olurda hepimize ilaç olur

senin adına çokk sevindim ve heycnlndm canımm:)ok bekliorumm...

devoll bant gerçekten hiç işe yaramıyor kızlar.bu arada ben 30 martta silikon ameliyatı için gün aldım ,öncesinde kremler falan yani birçok yöntem denedim ama ameliyattanda her an vazgeçebilirim.kafam çok karışık..ama devolla,avon göğüs kremine güvenmeyin..

bende bontavi kullanmayı düşünenlerdeniz. 3 kutu kullanmak gerekiyormuş.

gelincik82 gelişmelerden bizi haberdar et olurmu?

kızlar bu gögüs büyütme olayı ile ilgili komik bir anısı arkadaşımın onu anlatmak istiyorum sizlerearkadaşımın kardeşi ondan beş yaş falan küçük o ergenlige girdikten sonra gögüsleri büyümeye başlyınca ablasına sormaya başlar abla sen bunları nasıl büyütüyosun diye oda her gün suluyorum der .bunun üzerine kardeşi hergün banyo olamaya başlar ve banyodan sonrada iki memesine bir kova su döker bir müddet sonra bakar ki hiç büyüme falan yok ablası ile kaavga etmeye başlar benimkiler büyümüyo diye ablasıda sen fazla su dökmüşsün galiba senin fidanlar ölmüş der kız çok üzülür ve ablası gerçegi anlatır ona nasıl begendiniz mi biz o kızı hala egleniyoruz

Son düzenleme:
bende bontavi kullanmayı düşünenlerdeniz. 3 kutu kullanmak gerekiyormuş.

Gelincik82 gelişmelerden bizi haberdar et olurmu?

ben bı kutu bıtırdım canım faydasını da gormustum ama cok pahalı yaa gercı ben artık boyle seylerden kesdım umudumu ben gogus buyuten melodı dınlıyorum faydasını da gormeye basladım tavsıye ederım:)

g .gg de 43tl bontavi. vimjo da 53 tl. haberin olsun. vimjodan almayı düşünüyorum bakalım.

g .gg de 43tl bontavi. vimjo da 53 tl. haberin olsun. vimjodan almayı düşünüyorum bakalım.

cok ıyı ucuzlamıs valla85-90 dı ben aldıgım zaman ıkı uc yıl once faydası oluyo ama sekıl acısındanda cm acısındanda buyume oluyo da kesın cozum degıl ben bu ara gogus buyuten cep melodısını dınlıyom o cok daha etkılı tavsıye ederım hemde ugras yok yanı gunde ıkı kez yagla masaj kolay degıl cnm hemde kolların kalınlasıyo yanı

arkadaşlar merhaba.bontavi aldım 4 kutu . gelişmeleri paylaşırım.bontavi deneyen faydasını gören var mı başka ?​

cnm bu kullandığınız ilaçların yan etkisi varmı herkes kullana biliyor mu

cake göğüs büyütücü kullanmanızı tavsiye ederim. Hiç bir yan etkisi yok fiyatıda 300 tl bilginiz olsun kızlar işe yarıyor