Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs büyütücü krem ve bant kullandım..

GUlfemAlya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2012
3
0
MERHABA KIZLAR, GÖĞÜSLERİM ÇOK KÜÇÜK VE BEN ONU SORUN YAPTIM KENDİME BİR DÖNEM VE BAZI MARKALARIN ÜRÜNLERİNİ KULLANDIM. BURDA NE DERECE O MARKALARI PAYLAŞMAM DOĞRU BİLMİYORUM AMA BEN CİDDİ PARALAR HARCADIM, HER SABAH VE AKŞAM KALKIP O KREMLERİ SÜRDÜM, CİDDEN EMEK VERDİM. TELEFON AÇIP ÜRÜNÜNÜZ İŞE YARAMADI DEDİĞİM DE İSE HEPSİNDEN AYNI CEVABI ALDIM "HERKESİN METABOLİZMASI FARKLIDIR, BİRİNDE ETKİ EDEN DİĞERİNDE ETMEYEBİLİR." EEE MADEM ÖYLE NEDEN ÜRÜNÜ SATARKEN MUCİZEVİ BİŞEY GİBİ TANITIYORSUNUZ DEDİĞİMDE İSE CEVAP YOK. ARDINDAN İLETİŞİM FORMLARINI GÖNDERDİĞİM YAZILARI SİTELERİNE HİÇBİRİ EKLEMEDİ. NEDEN HEP İYİ YORUMLAR VAR. ŞİKAYETİMVAR.COM 'A HEP YAZILAR YAZDIM AMA ONLARIN KENDİ SİTESİNDE YAYINLANMADI. O YUZDEN GERÇEKTEN MADDİ İMKANI OLMAYAN VE ONLARA İNANLAR VARSA DİYE YAZIYORUM. BEN DENEDİM VE SIFIR SONUÇ. ORDAKİ GÜZEL OLUMLU YORUMLARINDA GERÇEK OLDUĞUNA İNANMIYORUM BENCE KENDİLERİ YAZIYOR. SİZE KULLANDIĞIM ÜRÜNLERİ VE MARKALARI YAZIYORUM EN AZINDAN ARAŞTIRMA YAPARKEN DİKKAT EDERSİNİZ. ACTİBREAST KREM KULLANDIM 3 KUTU SONUÇ; HİÇBİR ETKİ YOK. ARADIĞIMDA BANA ÖZÜR İÇİN BİKİNİ GÖNDERDİLER. BANT OLARAK DA, deowellpatch KULLANDIM 4 KUTU SONUÇ; HİÇBİR ETKİ YOK. ARADIĞIMDA BANA SATIŞ YAPAN BAYAN TELEFONA ÇIKMADI!!! YORUMLARIMI SİTELERİNDE PAYLAŞMADI. HAP KULLANMADIM ZATEN YETERİNCE KİMYASAL ALIYORUZ. BANT KANA HIZLI KARIŞTIĞI İÇİN DAHA İYİ DEDİLER ONDA DA SONUÇ OLMADI. MADDİ İMKANI OLMAYAN EVLİ OLAN, EVLENCEK OLAN BAYANLAR İÇİN BU YAZIYI YAZDIM. HAYIRLI GÜNLER HEPİNİZE,

deneyimlerin paylaştığın için teşekkürler...epey masraf etmissin...doğal yolla büyümesini istemissin ama keşke bunlara verceğin parayla ameliyat olsaydın..bende ACTİBREAST KREM almayı düşünüyordum ama yazıyı okuyunca vazgeçtim.sanırım tek yol ameliyat...başka türlü büyüyecekleri yok bunların :KK43:

deneyimlerin paylaştığın için teşekkürler...epey masraf etmissin...doğal yolla büyümesini istemissin ama keşke bunlara verceğin parayla ameliyat olsaydın..bende ACTİBREAST KREM almayı düşünüyordum ama yazıyı okuyunca vazgeçtim.sanırım tek yol ameliyat...başka türlü büyüyecekleri yok bunların :KK43:

öyle görünüyo en iyisi onları küçük kabullenmek :KK31:

X