Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri göğüs büyüttüğünü düşündüğüm egzersiz-deneyimi

gretchik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2010
40
0
arkadaşlar bu başlığı sırf belki birilerinin işine yarar diye açıyorum. yıllar evvel çoook taze bir genç kızken dış görünüşümle ilgili kafama taktığım sorun küçücük göğüslerimdi. her ne kadar bu dönem lise 1-2-3 yıllarına denk gelse ve o yaştaki kızlar daha ergenlik çağında sayılsa da, çevremdeki tüm arkadaşlarımın göğüsleri benimkilerin en az iki katıydı. 70 beden sütyeni bile dolduramıyordum.
ancak üniversitenin ilk yılında atağa geçen ve özelllikle 2 nin sonunda tavan yapan bir büyüme süreci sonrasııı göğüslerim yusyuvarlak ve 80c yi doldurur üstüne bile taşar hale geldi.
anlattıklarım harfi harfine doğru olmakla beraber annemi ablamı vs bile şaşkına çevirmiştir :)
şimdi gelelim işin nasıl ına...şöyle ki ben kafayı küçük göğüslerime taktığım yıllarda bu konuyla ilgili ne bulsam okuyordum. birgün biryerde iki eli ortada birleştirip, sanki elinizde bir top varmış gibi sıkarak göğüs kaslarını çalıştırmanın göğsü büyüttüğünü okudum. ve bu hareketi devamlı yaptım. bir süre sonra ellerimi birleştirmeyi falan bırakıp sadece göğüslerimi kasıp kasıp bırakmaya başladım. öyle ki bu alışkanlık bende hala devam ediyor bazen farkında olmadan göğüslerimi kastığımı hissediyorum. ve 18 yaşımdan itibaren ultra bir hızla büyüyen göğüslerimin sırrı da sanırım bu hareket. ayrıca aradan yıllar geçmesine rağmen (şuan 27 yaşındayım) çok dikler ve formları yusyuvarlak. açıkçası kendi kendime düşündüğümde bu değişikliği yıllarca ısrarla yaptığım bu hareketten başka birşeye dayandıramıyorum.
umarım işinize yarayan bir bilgi olur.
öpücükler :)

sarkmaya karşı bir egzersiz var mı acaba? eller kaç dk o şekilde kalacak? ve kaç kez tekrar edelim ilk sonuç ne zaman alınabilir?

ben yapmaya çalıştım kendi kendime göğüs kasacak duruma gelemedim henüz sanırım ancak karnımı kasıyorum
inşallah öğrenirim

ben ellerimi o şekilde birkaç saniye tutuyordum,
göğüs bölgende meme dokusunun altında kas var canım, orayı kasacaksın...

ben ellerimi o şekilde birkaç saniye tutuyordum,
göğüs bölgende meme dokusunun altında kas var canım, orayı kasacaksın...

ben denemısdım bunu bı ara ama kollarımda da kas oldu agrı oldu bırakdım kolda kalınlasma yaptımı sende pekı cnm

kızlarr yardım edin egzersiz yapamam cünkü bebegim var ve onu taşımaktan zaten kollarım kopuyoo benim emzirmekkten gögüslerim suan sarktı ve piskolojim tamamen bozuk ne yapmalıyım...

gögüs masajı yapabilirsin çocougun oldugu için bu yontemde zor gelebilr ama birinden birini yapman lazım..

cnm aktardan bi yag çörek otunu kullanylar genelde alabilrsin veya bi krem. bununlar gece yatmadan 5dk masaj yapcaksın. ellerini gögsüne koyup bi elini saat yönü tersine digerini tam zıt tarafa. snra gögüslerini ortada birleştrme hareketi yapcaksın. ayrıca bu sekilde buzlada masaj yapabilrsin ikiisi daha etkili olabilir. buz masajınıda dusa grdiginde yaprsın ins yardımı dokunur..

yaa ben nasıl yapıldığını anlamadım herkes anlamış bendemi var sorun bidaha anlatırmısınız size zahmet...:)

konuyu anlamayan arkadsım için sölüyrum konuyu açan arkadasın bahsettgi masaj gögüs kaslarını hareket geçirip gögüsü büyütüymus cnm... onuda ellerini gögsüne koyup top tutar gibi sıkmak ve gögüs kaslarını çalıstırmak..

cecenn benim kollarımda kas yapmadı, kolumdan ziyade göğüs kaslarına yükleniyordum kasarken. bir de arka arkaya çok fazla tekrar etmiyordum azar azar ama sık sık gün içinde aklıma geldikçe yapıyordum. ellerimi birleştirmeyi bıraktıktan sonra (durduğum yerde sadece göğüs kaslarını kasarak) heryerde yapabiliyorsun bu olayı zaten kimsenin ruhu duymuyor :)
ellerinizi göğüslerinize bitişik olarak değil yaklaşık 10 cm uzağında tutarak birleştirin ve öyle sıkıp sıkıp bırakın. elleri göğüslerin üzerine yaslarsanız içiniz darabilir :)
bir de ben şöyle düşünüyorum; bu egzersiz %100 göğsü büyütür denemez (ben bendeki değişimi buna bağlıyorum başka sebep göremediğim için) ama dikleştirdiği ve formunu güzelleştirdiği bence çok yüksek bir ihtimal.

kas mevzusunu başka bir arkadaş sormuş yahu :KK17:
12 sayfa almanca çeviri yaptıktan sonra cümle kurabilmem bile mucize gerçi kusuruma bakmayın ..

Aynı egzersizin benzerini ellerinizi parmaklarınızın ucu yukarı ve dışarılara gelecek 2 ayrı şekilde duvara yaslanıp kendinizi itip de yapabilirsiniz. Bu da diğerine benzer faydalı bir egzersizdir. Haydi büyük memişlere :KK70:

arkadaşlar bu başlığı sırf belki birilerinin işine yarar diye açıyorum. yıllar evvel çoook taze bir genç kızken dış görünüşümle ilgili kafama taktığım sorun küçücük göğüslerimdi. her ne kadar bu dönem lise 1-2-3 yıllarına denk gelse ve o yaştaki kızlar daha ergenlik çağında sayılsa da, çevremdeki tüm arkadaşlarımın göğüsleri benimkilerin en az iki katıydı. 70 beden sütyeni bile dolduramıyordum.
ancak üniversitenin ilk yılında atağa geçen ve özelllikle 2 nin sonunda tavan yapan bir büyüme süreci sonrasııı göğüslerim yusyuvarlak ve 80c yi doldurur üstüne bile taşar hale geldi.
anlattıklarım harfi harfine doğru olmakla beraber annemi ablamı vs bile şaşkına çevirmiştir :)
şimdi gelelim işin nasıl ına...şöyle ki ben kafayı küçük göğüslerime taktığım yıllarda bu konuyla ilgili ne bulsam okuyordum. birgün biryerde iki eli ortada birleştirip, sanki elinizde bir top varmış gibi sıkarak göğüs kaslarını çalıştırmanın göğsü büyüttüğünü okudum. ve bu hareketi devamlı yaptım. bir süre sonra ellerimi birleştirmeyi falan bırakıp sadece göğüslerimi kasıp kasıp bırakmaya başladım. öyle ki bu alışkanlık bende hala devam ediyor bazen farkında olmadan göğüslerimi kastığımı hissediyorum. ve 18 yaşımdan itibaren ultra bir hızla büyüyen göğüslerimin sırrı da sanırım bu hareket. ayrıca aradan yıllar geçmesine rağmen (şuan 27 yaşındayım) çok dikler ve formları yusyuvarlak. açıkçası kendi kendime düşündüğümde bu değişikliği yıllarca ısrarla yaptığım bu hareketten başka birşeye dayandıramıyorum.
umarım işinize yarayan bir bilgi olur.
öpücükler :)

canım tam olarak acıklarmısn nasıl yapıosn bu egzersizi

ay ne güzelmişşş bizimkiler de büyüsünnn:KK61:

yalnız canım yorumları okudum da göremedim hangi sıklıkla kaçar dakika yaptın bi günde??

X