Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri göğüs büyütmek için topladığım tüm bilgiler....

bylgyasemin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2010
9
0
bayanlar uzun zamandır araştırmalarım devam ediyor sanırım biraz kafam karıştı mirmirmirmir
her akşam çörekotu yağıyla 5-10 dakika masaj( kesin dolgunluk hissi veriyormuş), mersin yağıyla 5-10 dakika mesaj( bunu bende deniyorum şimdilik bi etkisini görmedim) , çemen otu; içebilirsiniz zeytin yağıyla karıştırıp maske gibi sürebilirsiniz, kara üzüm çekirdeği tozu veya kendisi ya direkt yada yoğurtla karıştırıp yiyebilirsiniz, hayıt tohumu; 1 su bardağı suda yarım çay kaşıgı tohumu kaynatıp içebilirsiniz, rezene çayı ve son olarak şerbetçi otu ister çay gibi demleyip için ister kresmini yapıp sürün faydalıymış... tek tek deneyenler var bır kaçını aynı anda yapanlar var ben bi ilke imza atıp hepsınıde aynı anda denesemmıkı dıyorum kolay gelsın :)

hepsini aynı anda denersen yara bere içinde kalırsın...masaj yap ve bişey iç büyütücü bitkilerden...dahası zarar...

bence aktarlara bi sor hepsi birlikte alınabilir mi diye.çünkü bazı bitkiler birlikte alındığında emilim azalabiliyor yada yan etki yapabiliyor..

X