Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs büyütmek için içtiğimiz çaylar hakkında bir soru ?

Epcet

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2010
474
2
31
Kızlar ben 21 yaşımdayım 1 senedir göğüslerime masaj yapıyorum ve küç yiyorum öyle inatçılarki azcık büyüdü yalnızca göğüslerim ve üstlerinde hiç dolgunluk yok :KK14: o azıcık büyümede kilodan olabilir 5 kilo aldm çnkü bunca şeye rağmen bu yaşımda büyümemesi iyice moralimi bozdu ama bırakmaya niyetim yok :KK19: Şimdi bende rezene, hayıt tohumu ve adaçayı var.bunları daha öncede almıştım ama 3 günden fazla içmedim hiç çok üşeniyorum kaynatıp içmeye acaba bunları rezene ve hayıtı en azından çiğ yutsak olmaz mı? Ya da illaki çayı içilecekse aç mı yoksa tok mu içilmeli nelerle kullanılmamalı acaba ?

Hayit ile rezeniyi yutmakla olmaz kuru bitki onu yutsan neye yarar mutlaka demliyip iciceksinki bitkinin özu ciksin hatta seker bal bile karistirilmamasi lazimis etkisini azaltigini diyorlardi ... Birde ölculerin ne senin alt ile ust ? Kac cmlik gogus var cunku bndede bisey etki etmedi halada etmiyor

değişiyor sürekli ölçüsü 85ti şuan 87 cm ben bişey yaptım onu paylaşacağım şimdi bu forumda.sonrada bu çayları içeceğim yeni başlık geliyorrr:)

X