Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs Büyütmede Mantıklı Çözüm

demetkelam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2010
10
0
merhaba arkadaşlar siteye yeni üye oldum. internetten sürekli alışveriş yapan biriyim. kimi zaman hayal kırıklığı yaşadım kimi zamanda istediğim ürün beğendiğim ürün kapıma geldi. tam olarak sayısını bilemem ama sanırım türkiyede bir çok kadın göğüslerinden şikayetçi. ya küçük olduğu için ya sarkık olduğu için bilmiyorum ama bir şekilde bir sıkıntı var.
Bu güne kadar hap ve krem kullandım ama maalesef işe yaramadı bilmiyorum beklide başkalarında yaradı ama bende işe yaramadı. Bir arkadaşımın hollybra diye bir üründen bahsetti.türkiyede distribütörü holybreast dedi. www.hollybreast.net diye bir internet sitesinden bahsetti. Siteye girdim inceledim farklı üründü. 3 kutu 210 tl. bugüne kadar zaten bir çok para harcamıştım bu iş için . kendi kendime dedim artık bu son bu da işe yaramazsa küçük göğüslerle yaşamaya alışacaktım :)çünkü sadece doğum sonrasında biraz büyümüştü ve daha sonra tekrar eski haline dönmüştü. Site her şey güzel anlatılmıştı ama yinede arayıp telefonla bilgi almak istedim. Sipariş hattında telefonun öbür ucunda bir erkek sesi :) önce bir tedirgin oldum şimdi ne diyeceğim adama benim göğüsler küçük şu büyütücüden lazım banamı diyecektim :) neyse ürününüz hakkında bilgi almak istiyorum dedim sağolsunlar epey ayrıntılı bilgi verdiler telefonda. Kafama yattı ve kapıda ödemeli olarak sipariş verdim. İlgimi çeken sadece 6 gün kullanacak olmamdı. Ürün 2 gün sonra elime ulaştı ve 6 gün kullandım ürünü. Ondan sonraki hafta pek bir etkisi olmadı aradan birkaç gün geçtikten sonra hafif değişimi fark ettim. Her sabah ve akşam kıyafetimi değiştrirken mutlaka aynanın karşısında uzun uzun bakıyordum bugün bir değişiklik varmı diye. Yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum bakalım ilerleyen günlerde nasıl değişiklikler olacak. Değişimleri mutlaka size bildireceğim :)

bu konu mevcut zaten üzerine çok konuştuk
arkadaşlar kullandı ama pek sonuç alınamadı
inşallah sende işe yarar tatlım
kolay gelsin iyi haberlerini bekliyoruz

isterseniz 10 kutu bitirin 6 günlük bir ürünün göğüs büyüteceğine inanmıyorum. yazık o kadar paraya.

hevesin kırılmasın ama, işe yaramayan onca dandik ürüne verdiğin parayı kısa yoldan silikona yatırsaydın şu anda istediğin boyutta, harika göğüslerin olurdu cicim :KK52: neyse, yenilen pehlivan güreşe doymazmış, bir bakmışın bir gün büyüyüvermiş :KK62:

inanın bilmiyorum ne olacak ama yinede umudumu kaybetmek istemiyorum. işe yaramasını istiyorum. dediğim gibi bir çok yol denedim belkide son şansım olduğu için işe yaramasını istiyorum. geçen hafta kullanım bitti şimdi büyümesini bekliyorum belkide bir mucize :)
ama olmasını çok istiyorum. hafif bir şeyler var gibi hissediyorum ama bakalım ilerleyen günlerde ne olacak

umarım istediğin ölçülere ulaşırsın canım .. hepimiz ulaşırız inşallah :97:

bunu bende denedim hemde 4 paket 8 defa demek bu hiçbir etkisi olmadı bende umarım sende işe yarar.

6 günde göğüs büyüten ürün kesinlikle mantıklı değildir. Büyütse bile mantıklı olamaz çünkü sağlık açısından kesin bir yanetkisi olur zamanla.

X