Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri göğüs büyütme..

haleli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2010
86
0
arkadaslar ben 1.76 boylarında modellik yapan bir genç kızım.Ve dogallıktan yanayım.estetige nereye olursa olsun karsıyım.Göğüslerim 75 beden.ben 80 dahi olmasını istiyorum.çörek otu yağı ve mersin yagını karıstırıp 3 gün sürdüm göğüslerim dolgunlastı gibi duruyor,ama büyütürmü bilmiorum.HAYIT tohumu gerard adlı kullanıcımzın gögüslerini 2 hftada yanılmıosam 3_4 cm büyütmüş.onuda deneyecegim.baska kısa sürede neler yapılır.ve arkdaslar son olarak tablet veya bant kesinlkle önermiyorum cok yakın arkdsm da kullanıodu 1 ay kullandı ve o bir ay sonunda dolgunluk bile yapmadı ve aksine kızın reglni bozdu düzenszlesti kesinlkle zararlı.

arkadaslar ben 1.76 boylarında modellik yapan bir genç kızım.Ve dogallıktan yanayım.estetige nereye olursa olsun karsıyım.Göğüslerim 75 beden.ben 80 dahi olmasını istiyorum.çörek otu yağı ve mersin yagını karıstırıp 3 gün sürdüm göğüslerim dolgunlastı gibi duruyor,ama büyütürmü bilmiorum.HAYIT tohumu gerard adlı kullanıcımzın gögüslerini 2 hftada yanılmıosam 3_4 cm büyütmüş.onuda deneyecegim.baska kısa sürede neler yapılır.ve arkdaslar son olarak tablet veya bant kesinlkle önermiyorum cok yakın arkdsm da kullanıodu 1 ay kullandı ve o bir ay sonunda dolgunluk bile yapmadı ve aksine kızın reglni bozdu düzenszlesti kesinlkle zararlı.

canım senin dediğin gibi bu yağlar sadece dolgunluk hissi veriyor bence bu uyuşmadan falan kaynaklanıyor.yani pek bi yararı olmuyor bilmiyorumkismile

80 beden yeterli diyorsan, ki 1.76 boya devede kulak gibi alınma canım ama, büyütüyor yağlar. Bol sabır diliyorum...

:))) 1.76 cok uzun bi boy degl aslında türk kadınları kısa oldgu icin onlara öyle geliyo:) nice manken var yabancı 1.82 83 cm boya sahip olan dünyanın en cok kazananları hepsi her ay vague de cıkıyor.tesekkür ederim:) sen büyüttün heralde yaglarla?

haleli ben hayt tohumu kullanmadım bu yanlışlığı düzeltyim ben sdce çörek otu yağı kullanyrum bir ayı geçti ve biden byüdü :nazar: hayt tohumu kullnmdaım hiç :bbo:

haleli ben hayt tohumu kullanmadım bu yanlışlığı düzeltyim ben sdce çörek otu yağı kullanyrum bir ayı geçti ve biden byüdü :nazar: hayt tohumu kullnmdaım hiç :bbo:

1 beden derken kaç santime tekamül ediyor canım..sadece günde 2 kezmi kullandın..yaşın kaç

ben 17 yaşındayım günde sdce bi kre oda yatmdan çörek otuyla masaj yptım hç bşy içmedim hayıt fln sdce çörek oru yağı sürdüm.benim göğslerm 75i tam dolduryrdu zaten 80 de hafif boşluk olyrdu şimdi tam 80 bden oldu :nazar: 83 82 cm civarndaydı şimdi 85 86 civarnda

16-17 yas için göğüs büyütmek cabaları için erken deilmi zaten büyüme zamanı biraz sabredin bence

16-17 yas için göğüs büyütmek cabaları için erken deilmi zaten büyüme zamanı biraz sabredin bence

artık büyümycğnin farkına vardım çünkü ırsi bzde herkesi küçük teyzelerim 3 tane teyzem ve annem üçününde çok ufak o yzden tam son döenmlerinde destekle ne kdr büyütrsem kar die düşünyrum ama o 16 yaşındaki arkdşmızn ailesnin ğöğüd boyutları hakkında bi yrumda bulunamycam onunda kendnce bi açıklması vardr bnce a.s.

ben sadece fikrimi belirttim cunku kuzeniminki 19una kadar büyümeye devam etti ondan esinlenerek söyledim

tebrik ediyorum seni ozaman :) bizim anne tarafıda baba tarfıda iri göğüslü bende minicik :bbo:

gmzkky'bi jel mi be varmıs onu kullanıdınzmı o konu altında sizinde adınız geciodu sanırım...

X